Kampų ir plokštumų šlifavimas
Atnaujinta: 2023-12-06

Kampų šlifavimas neišvengiamas etapas, kad ir kaip gerai glaistytumėte, ir deja jokių aparatų, išskyrus ranka, nėra. Taigi pasiruoškite dulkių antplūdžiui, būtinai turėkite respiratorių. REIKALINGOS PRIEMONĖS: Šlifavimo kaladėlė arba rankena su tinkliuku, arba popierius, naudokite grubuma 120-150. Šlifavimo rankena, jeigu šlifuosite su tinkliuku arba popieriumu, jeigu kaladėle daugiau nieko nereikia, Jeigu šlifuosite kaladėlėmis, pirkite, kad vienas arba abudu kampai būtų smailūs, taip bus patogiau šveisti. Plokštumas šlifuokite išsinuomavę šlifavimo mašiną su siurbliu


  Šlifuodami išorinius kampus, kur sustatyti apdailos kampukai, turite nuo kampukų visiškai nušveisti glaistą, kad matytūsi metalas. Jeigu paliksite glaistą ant kampuko ir jį uždažysite, glaistas gali nutrupėti. 3paveikslėlis.Šlifuokite ne sukamuoju judesiu, o pirmyn-atgal. Vidinius kampus šlifuokite sukamuoju judesiu, ratu, šlifuodami patį vidinį kampą, nes jei šlifuosite pirmyn-atgal galite subraižyti glaistą. Kampus šlifuokite, kol perbraukę pirštais nepajusite nelygumų.  

 

 

 

       

PLOKŠTUMŲ ŠLIFAVIMAS

Plokštumas šlifuoti galite pasinaudodami trintuve su ant jos uždėtu šlifavimo popieriumi ar tinkliuku, šlifuokite plokštumas sukamuoju judesiu kol neliks įbrėžimų (jeigu įbrėžimas labai gilus, nesistenkite viso sušveisti, nes padarysite toje vietoje duobę, geriau palikite jį, ir vėliau užtepsite jį dažymo metu.) ir glaisto nelygumų.

Jeigu norite nušlifuoti visą kambarį ar daugiau patariame išsinuomoti šlifavimo mašiną su siurbliu, nušlifuosite daug greičiau, be dulkių ir gražiau. Šlifavimui naudokite 150 grubumo popierių, šlifuokite sukamaisiais judesiais. 

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Panašūs straipsniai

Statybinis gruntas

Gruntas statyboms, kaip pasirinkti tinkamą gruntą, pagrindo paruošimas gruntavimui, gruntas ant skirtingų medžiagų

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos planavimas, svetainės, virtuvės ir kitų patalpų dizainas, Tinkavimas, gipskartonio montavimas, gruntavimas, glaistymas, dažymas, vidaus durys, tapetavimas, apdaila akmeniu, grindų įrengimas

Sienų tinkavimas gipsiniu tinku

Tinkavimas gipsiniu tinku, mašininis ir rankinis tinkavimas, pagrindo paruošimas, gipsinio tinko paviršiaus išlyginimas ir gludinimas.

Profilių montavimas

Gipskartonio profilių montavimas ant sienų ir lubų, profilių sujungimai, profilių tvirtinimo detalės

Grindų lyginimas išlyginamuoju mišiniu

Savaime išsilyginantys grindų mišiniai, grindų išlyginimas naudojant savaime išsilyginančius mišinius