Turinio platforma darykpats.lt siūlo natūralios kontekstinės turinio reklamos formatus. Kuriame edukacinį turinį kuris leidžia vartotojams geriau suprasti kaip elgtis su produktais. Sukurtą turinį iškeliame į Google natūralią paiešką ir taip į turinį pritraukiame daug lankytojų. Turinio platformos darykpats.lt optimizavimas Google paieškai yra vienas iš geriausių lietuvių kalba. Kartu su partnerių statybinės srities platformomis ASA.LT ( lt.allconstructions.com) ir viskas.lt padedame užimti dominuojančias pozicijas  Google natūralioje paieškoje. 

   Vidutinė  kaina už 1 pirkėją peržiūrėjusį reklaminę medžiagą:

                Naujiems klientams apie 0,2 eur, konversijos į pirkėją kaina apie 20 eurų,
                Kompleksinių projektų klientams pirkėjo peržiūra kainuoja 0,04 - 0,06 eur, konversijos į pirkėją kaina apie 8 eurai,

    Konkretūs darykpats.lt  formatai kuriuos galime pasiūlyti:

     Straipsniai kurie atskleis produkto privalumus, paaiškins kaip teisingai naudotis produktu, montavimo, įrengimo instrukcijos. Tai ne tik straipsnio parašymas : paruošiame raktinių frazių strategiją, parašome straipsnį, straipsnis dedamas į titulinį ir išsiunčiamas industrijai su naujienlaiškiu ( premumeratorių sąraše architektai, projektuotojai, statybinės įmonės), SEO darbai keliant į Google paiešką ir metinė priežiūra.

   Kaina 500 eur / metai

  Fotosesija Vilniuje, Kaune - 100 eur,

Straipsnio pavyzdys "Rozečių montavimas"

 

  Straipsniai kuriuose dalyvauja keli tiesiogiai nekonkuruojantys klientai. Kliento integracija 200 eur/ metai

Straipsnio pavyzdys "Karkasinio namo statyba"

 Šie formatai skirti reklamai šalies aprėptimi.

 

  Lokaliai reklamai siūlome verslo skelbimus. Verslo skelbimas taip pat iškeliamas į Google paiešką su konkretaus miesto pavadinimu. Verslo skelbimo kaina 200 eur. 

  Verslo skelbimo pavyzdys "Perforatoriaus nuoma Vilniuje"