Kaip užtaisyti skylę
Atnaujinta: 2023-06-21

Dažnai susiduriame su skylėmis sienose ar lubose, jos padaromos elektrikų statant halogenus, darant ventiliacijos angas ar pan. Jas užtaisyti dažnai tenka kvieti dažytoju, tačiau tikrai nesunku tai padaryti patiems. REIKALINGOS PRIEMONĖS: Gipso plokštės gabaliukas Peilis Siūlių glaisto Kibirėlis ir vanduo Išsipjauname reikiamos formos gipso plokštės gabaliuką (gali būti apvalus, kvadratinis, svarbu, kad lystų į skylę.)   Kraštus apipjauname, truputį užapvalindami, kad būtų kur prikimšti košės.       Skylės kraštus taip pat apipjaukite truputį užapvalindami, kad būtų kur pritepti košės       Jeigu turite giluminio grunto, galite užgruntuoti juo, jeigu neturite, pasidarykite košės kuria tepsite skyle, ir su pirštu apipbraukite visą skylės vidų, tą patį padarykite ir su jau paruoštu gipso gabaliuku, aptepkite briauną koše, taip bus geresnis sukibimas.     Aptekite skylės briauną glaistu, negailėkite jo. Jeigu ir bus per daug, sulys į vidų. Atsargiai įstatykite ruošinį į skyle, jis turi laikytis ant užtepto glaisto. Atsargiai pirštu užtepkite glaistą aplink skylę, stenkitės nesujudinti įstatyto ruošinio. Plačia glaistykle patikrinkite ar ruošinys nėra išsikišęs iš paviršiaus, geriau pastumkite truputį giliau. Glaistykle nubraukite glaisto perteklių. Palikite viską sustingti.           Kai glaistas sustingo, visą skyle užtepkite tuo pačiu glaistu. Atminkite kad glaistas džiūdamas traukias, todėl greičiausiai gali reikėti dar kartą užtepti tuo pačiu glaistu, kol perbraukus ranka nesijaus duobės. Kai siūlių glaistas sustingsta, užtepkite jį  įprastu smulkiagrūdžiu glaistu, palaukite kol jis sustings, sušveiskite tą vietą ir galite dažyti. Greičiausia teks dažyti visą plotą, nes uždažius tik šią vietą matysis dėmė.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Panašūs straipsniai

Statybinis gruntas

Gruntas statyboms, kaip pasirinkti tinkamą gruntą, pagrindo paruošimas gruntavimui, gruntas ant skirtingų medžiagų

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos planavimas, svetainės, virtuvės ir kitų patalpų dizainas, Tinkavimas, gipskartonio montavimas, gruntavimas, glaistymas, dažymas, vidaus durys, tapetavimas, apdaila akmeniu, grindų įrengimas

Sienų tinkavimas gipsiniu tinku

Tinkavimas gipsiniu tinku, mašininis ir rankinis tinkavimas, pagrindo paruošimas, gipsinio tinko paviršiaus išlyginimas ir gludinimas.

Profilių montavimas

Gipskartonio profilių montavimas ant sienų ir lubų, profilių sujungimai, profilių tvirtinimo detalės

Grindų lyginimas išlyginamuoju mišiniu

Savaime išsilyginantys grindų mišiniai, grindų išlyginimas naudojant savaime išsilyginančius mišinius