Kaip išsirinkti duris
Atnaujinta: 2022-12-09

Išsirinkti duris nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Verta žinoti, kad durys yra neatsiejama kiekvieno interjero dalys. Gražios durys namuose – gero skonio požymis. Kokybiškai įrengtos, gražios durys atneš komforto į Jūsų namus. Durys – tai specialus elementas namuose, kurių užduotis užtikrinti bendravimą bei apsaugą su išoriniu pasauliu. Durys gali būti perkamos iš medžiagos, kuri pagaminta iš masyvo: alksnio, pušies, beržo, ąžuolo, uosio ar kitų medienos rūšių. Kiekvienos durys yra padengiamos specialia dekoratyvine apsaugine danga, kuri leidžia išlaikyti natūralią spalvą.

Kaip išsirinkti duris ?kaip išsirinkti duris

Durys yra vizitinė kortelė kiekvienų namų, todėl renkantis jas reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Pirmiausiai durys turi būti kokybiškos, atrodyti estetiškai ir be abejo derintis su namo fasadų ar interjeru. Durys gali būti laminuotos, faneruotos ar masyvo. Laminuotos durys yra aukštos kokybės bei patvarios, joms galima parinkti įvairias spalvas bei tekstūras. Renkantis tokias durys geriau pasirinkti laminatilą, ši medžiaga yra daug kokybiškesnė nei laminatas. Laminatilas gaminamas su specialia įranga ir yra labiau patvarus bei vandens nepralaidus nei laminatas. Laminuotos durys yra labiau atsparios mechaniniam poveikiui bei mažiau pasiduoda deformacijai. Jos nesibraižo, neišsipučia ir yra puikus pasirinkimas ekonominės klasės būstui. Faneruotos durys gaminamos iš natūralių komponentų. Kokybę jie nenusileidžia durims iš masyvo, yra ilgaamžiai bei patvarus. Tokios durys nesisluoksniuoja ir jų struktūra gali būti įvairi. Kadangi faneruotos durys yra gaminamos iš tamprios ir kokybiškos medžiagos ant jų galima užnešti įvairius raštus ar piešinius. Tokias durys galima įstiklinti. Masyvo durys yra ekologiškos. Jos gali būti naudojamos namuose, kur žmonės yra alergiški įvairioms dirbtinėms medžiagoms. Šios durys yra atsparios drėgmei bei patvarios aplinkos poveikiui. Tokios durys yra universalios, jas galima naudoti tiek viduje tiek pastato išorėje. Spalvų bei dizaino parinkimas. Geriausias variantas, kai visos namo durys yra pagamintos iš tos pačios medžiagos ir atitinka bendrą namo interjerą. Todėl renkantis vidaus duris verta atsižvelgti į patalpų dydį, sienų bei baldų spalvą. Durys neturi „susilieti“ su sienomis, todėl renkantis durų spalvą ji turi būti vienu tonu aukštesne ar žemesnė nei pagrindinė sienų spalva. Jei norite, kad namuose būtų šviesiau geriausiai rinktis įstiklintas duris. Tokios durys taip pat geras variantas mažoms patalpoms, nes vizualiai padidina erdvę. Durų montavimas. Duris geriausiai statyti paskutiniame remonto etape, kadangi patalpa turi pailsėti nuo drėgnų darbų, taip durys tarnaus Jums ilgiau. Jei duris pirksite nestandartines – jas geriausiai užsakyti likus - 1-1,5 sav. iki remonto pabaigos. Furnitūra. Furnitūra – neabejotinai pagrindinis dekoro elementas. Ji turi atitikti durų, kuriuos renkatės, stilių. Tam, kad teisingai išsirinkti furnitūrą reikia laikytis vienos pagrindinės taisyklės: visa furnitūra Jūsų namuose turi būti vieno tipo, t. y. vienos spalvos bei vieno stiliaus.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Panašūs straipsniai

Langų plėvelės

Langų plėvelės montavimas, plėvelės ant langų nuo saulės, karščio, ultravioleto, tamsinančios plėvelės langams

Lango montavimas šiltinimo sluoksnyje

Langų montavimas į šiltinimo sluoksnį, išnešto lango montavimas, lango šiltinimo sluoksnyje tvirtinimas, sandarinimas

Geriausios vidaus durys

Kaip išsirinkti vidaus duris, vidaus durų dizainas, pagal kokias charakteristikas pasirinkti vidaus duris

Montavimo putos

Geriausios montavimo putos, elastingos, mažai ir daug išsiplečiančios statybinės putos, kaip naudotis montavimo putomis

Angokraščių apdaila

Angokraščių šiltinimas ir sandarinimas, angokraščių apdaila gipskartonio plokštėmis, angokraščio galutinė apdaila

Produktai kategorijos horizontalus spec

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
priešgaisrinės katilinės durys Kaune Priešgaisrinės katilinės durys Kaune Durų Pardavimas, Montavimas, Priežiūra, Aptarnavimas

Statybos video filmai

Lango montavimas

Langų montavimas instrukcija filmas, kaip teisingai montuoti, apšiltinti, sandarinti ir įtvirtinti langus

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: