Kaip dekoruoti miegamajį su violetinėmis spalvomis
Atnaujinta: 2022-12-02
Violetinės spalvos paskirtis yra sukurti komfortą, prabangą ir atpalaiduojančią aplinką, kadangi ši spalva sužadina miegą. Ji taip pat skatina kūrybiškumą. Jei savo miegamajame norite skaityti ar rašyti, purpurinės spalvos sienos gali veikti netgi tarsi stimulas tai daryti. Violetinė spalva miegamajame yra populiari nuo senų laikų. Be to ji yra pripažinta, kaip viena iš karališkųjų spalvų. Pateiksime keletą naudingų patarimų, jei galvojate apie purpurinės spalvos miegamajį.

Atspalviai:

Purpurinė spalva turi ir švelnesnių atspalvių, tokių, kaip alyvinė, iriso, rausvai violetinės, violetinės, levandų ir šilinių viržių spalvos. Tame pačiame kambaryje galima panaudoti net keletą tos pačios spalvos atspalvių, kad kambarys atrodytų žaismingesnis.

Populiarumas:

Iš istorijos žinome, kad Kleopatros mėgstamiausia spalva buvo violetinė. Taigi ji buvo siejama su moteriškąja puse. Dabar, kaip taisyklė, ši spalva itin populiari paauglių mergaičių kambariuose. Ši spalva jaunuolius skatina save išskirti iš kitų.

Baldai:

Violetinė spalva sugeria šviesą. Todėl, baldai su veidrodžiais ne tik pabrėžia spalvą, bet ir atskleidžia jos didingą reikšmę. Taip pat, veidrodžių atspindžiai padeda paskirstyti šviesą ir kambarys atitinkamai atrodo šviesesnis.

Spalvų derinimas:

Nors sienos violetinės, aksesuarams galite paieškoti švelnesnių atspalvių. Našlaitės ir levandos yra geriausias pasirinkimas. Taip pat galite naudoti ir neutralių spalvų detales, tokias, kaip šviestuvų gaubtai, vazos, kėdės ar staleliai, kurie kiek paįvairintų kambarį.

Violetinis atspalvis:

Išskyrus violetines sienas, visi kiti aksesuarai turėtų būti švelnesnių tonų. Violetinė ir levandų turėtų būti labiausiai pastebimos spalvos. Taip pat kambaryje galite įterpti keletą neutralių spalvų akcentų kaip, šviestuvai, vazos, kėdės, stalas kad sušvelnintų purpurinės spalvos intensyvumą.

Kitų akimis:

Manoma, kad Leonardas da Vinčis mėgo medituoti levandų ar purpurinės spalvos šviesoje. Jis giliai tikėjo spalvų galia. Pagal Feng šui violetinė spalva rekomenduojama kaip naudinga ir puikiai tinkanti miegamuosiuose kambariuose spalva. Violetinės sienos miegamajame žymi jūsų asmenybę.
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Panašūs straipsniai

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos planavimas, svetainės, virtuvės ir kitų patalpų dizainas, Tinkavimas, gipskartonio montavimas, gruntavimas, glaistymas, dažymas, vidaus durys, tapetavimas, apdaila akmeniu, grindų įrengimas

Geriausios vidaus durys

Kaip išsirinkti vidaus duris, vidaus durų dizainas, pagal kokias charakteristikas pasirinkti vidaus duris

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: