Al. kampukų statymas
Atnaujinta: 2022-12-02
Kampukų statymas svarbus ir atsakingas darbas, nes kaip bus pastatytas kampas, taip ir atrodys siena, jeigu pastatysite kreivai, arba nesutaps kampai, bus sunku išlyginti sieną, todėl geriau iš karto pastatyti teisingai. REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Siaura glaistykllė Gulsčiukas Plati glaistyklė

Glaistas siūlėms, ar kitas spec glaistas Aliuminis kampukas

Prieš dėdami kampą prisidėkite gulsčiuką ir įvertinkite kampo lygumą, statmenumą. Pasiruoškite glaisto. Dėkite glaistą nedideliais kiekiais ant kampo kas 20 cm. iš abiejų pusių. Uždėkite atkirptą kampą. Prispauskite tose vietos kur uždėtas glaistas, glaistyklės pagalba užlyginkite glaisto perteklių. Pridėkite gulsčiuką, įsitikinkite kad kampas stovi gerai, jei reikia pakoreguokite. Plačia glaistykle patikrinkite ar gerai užsiglaistys kampas, kad nebūtų persisukęs į vieną ar kitą pusę.

Jeigu Jums atrodo sudėtinga kampą pastatyti ant glaisto, galite prisisegti su segtuvu (Jeigu siena ne betonas). Taip supaprastins darbą, neskubėdami gražiai pasistatykite kampus prisegdami segtuvu. Tada užtepkite košės,(tik netepkite ant skabių) palikite sustingti. Glaistui sustingus, atsargiai išimkite skabes (nes jos gali surūdyti) ir pilnai užglaistykite kampą.

KAMPŲ SULEIDIMAS

Vidinius kampus suleisti paprasta. Pasiruoškite kampus, ir dėkite pirma vertikalų, paskui horizontalų. Svarbiausia patikrinkite kad abiejų kampų suvedimas būtų lygus, t.y. kad vienas kampas nebūtų daugiau išsikišęs už kitą.

Išorinius kampus prieš dedant vieną kampukų pusę reikia nukirpti 450 kampu. Sudėkite ir patikrinkite ar sutampa, kad nebūtų išsikišę. Visa kita daroma įprastine tvarka.

Pabaiga

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Panašūs straipsniai

Statybinis gruntas

Gruntas statyboms, kaip pasirinkti tinkamą gruntą, pagrindo paruošimas gruntavimui, gruntas ant skirtingų medžiagų

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos planavimas, svetainės, virtuvės ir kitų patalpų dizainas, Tinkavimas, gipskartonio montavimas, gruntavimas, glaistymas, dažymas, vidaus durys, tapetavimas, apdaila akmeniu, grindų įrengimas

Sienų tinkavimas gipsiniu tinku

Tinkavimas gipsiniu tinku, mašininis ir rankinis tinkavimas, pagrindo paruošimas, gipsinio tinko paviršiaus išlyginimas ir gludinimas.

Profilių montavimas

Gipskartonio profilių montavimas ant sienų ir lubų, profilių sujungimai, profilių tvirtinimo detalės

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: