Veidrodžių priežiūra

4865
Veidrodžių priežiūra

Juodos dėmės ant veidrodžio gali atsirasti dėl keleto priežasčių. Jei jos atsiranda prie veidrodžio kraštų, labai tikėtina, kad po stiklu pasteko valymo produkto, kuris pažeidė veidrodžio pagrindą. Jei dėmės atsirado veidrodžio viduryje, paprastai priežastis būna sudrėkęs pagrindas. Deja juodas dėmes pašalinti yra neįmanoma. Vienintelė išeitis yra dėmes paslėpti. Paslėpkite dėmes po rėmais.
Jums reikės:

Dekoratyvinių stiklo karoliukų arba plytelių
Kontūrinių dažų Stiklo dažų
Stiklo juostelių (jų įsigyti galima daugumoje namų apyvokos daiktų parduotuvių)

Kaip paslėpti padarytą žalą:

Jei dėmės yra ant veidrodžio kraštų, galite padaryti rėmą naudodami keletą skirtingų medžiagų. Pasitelkite kūrybiškumą!

Štai keletas idėjų:

Veidrodžio kraštus apklijuokite stiklo karoliukais arba plytelėmis. Jei dėmių yra ir toliau nuo krašto, jas paslėpti galite taip karoliukų kompozicija.
Veidrodžių juosteles galima klijuoti aplink visą veidrodį, paslepiant dėmes, ir padaryti veidrodžio rėmą atliekantį tą pačią funkciją.
Jei galite nukabinti veidrodį ir paguldyti jį ant grindų, galite sukurti naują originalų veidrodžio dizainą naudodami kontūrinius dažus kartu su specialiais vitražiniais stiklo dažais.

Kaip atnaujinti veidrodį

Jei veidrodis stipriai pažeistas, ir yra neįmanoma kūrybiškai paslėpti pažeidimus, vertėtų pagalvoti apie sidabrinio pagrindo atnaujinimą. Tai galima padaryti pasitelkiant specialistus, kurių paslaugos brangiai kainuoja, arba imtis darbo patiems.

Jums reikės:

Veido kaukės
Skutiklio
Cheminio valiklio sidabrui pašalinti (pasirinktinai) 1/8“ originalaus veidrodžio dydžio išpjova
Sidabro sluoksnio atnaujinimas

Pradėdami šį projektą, patikrinkite veidrodžio pagaminimo datą. Jei jis antikvarinis ar tiesiog labai senas, jis gali būti pagamintas naudojant gyvsidabrį ir kitus kenksmingus elementus. Tuomet vertėtų šį darbą patikėti specialistui. Jei nusprendėte to imtis patys, dėvėkite specialią aprangą, pirštines ir veido kaukę, kad išvengtumėte bet kokio pavojaus. Pirmiausia nukabinkite veidrodį nuo sienos ir apverstą paguldykite ant tvirto paviršiaus.

Skutikliu atsargiai nuskuskite sidabro sluoksnio likučius. Jei skutiklis tinkamai nepašalina sidabro, naudokite specialų valiklį. Pašalinus visą sidabro sluoksnį nuo užpakalinės veidrodžio pusės, paprasčiausias atnaujinimo būdas yra priklijuoti naują veidrodį prie užpakalinės senojo veidrodžio pusės. Galima bandyti uždėti naują sidabro sluoksnį, tačiau tai gana sudėtinga.

Pritvirtinkite 1/8“ originalaus veidrodžio dydžio išpjovą prie užpakalinės stiklo pusės ir galite pakabinti veidrodį į jo vietą ant sienos. Veidrodis atrodys lyg naujas! Papildomi patarimai ir informacija Pasirūpinkite nuskusto sidabro atliekomis. Išmestos į šiukšlių dėžę su kitomis šiukšlėmis, jos gali būti kenksmingos.

KOMENTUOTI