Unikalus paveiksliukas

4406
Unikalus paveiksliukas
3 (60%) 2

Laikas ir Jums patiems pasidaryti unikalų savo paveikslą kokio nerasite jokioje parduotuvėje. Galėsite jį padovanoti kitiems, ar papuošti savo interjerą.

1. Gražios nuotraukos
2. Kompiuterio
3. Pačių paprasčiausių 10×10 keraminių plytelių
4. Penkių balto popieriaus lapų
5. Penkių vienkartinių nosinaičių, servetėlių
6. Dvigubos lipnios juostos
7. Spausdintuvo
8. Peilio (tapetavimo)
9. Dekupažo klijų (bespalvių)


Jums nereikia sudėtingų programų, pilnai užteks ir paint.net, kurią galite nemokamai parsisiųsti internete.

Pirmiausia išsirinkite fotografiją. Pasirinkę paveikslėlį įsitikinkite kad neiškirpsite svarbių vietų kaip akys(ar nereikės jų perkirpti) vėliau. Pažymėkite tą vietą kurią norėsite spausdinti savrbu kad ji būtų kvadratinė, išsisaugokite ir atsidarykite naujai.

Dabar galite redaguoti savo foto:

Pakeiskite dydį į 30cmx30cm
Pakeiskite foto grafiką (paverkite negatyvu, desaturate, kitais artistiniais efektai)tiesiog eksperimentuokite kol gausite norimą rezultatą.
Keiskite kontrastą ir šviesumą
Trintuku ar teptuku galite pašalinti nenorimus elementus
Taip pat galite reversuoti (reverse)nuotrauką, kitaip atspausdinę ir užklijavę gausite veidrodinį originalios nuotraukos variantą.

Padalinkite nuotrauką į mažesnius elementus. Prieš spausdindami turėsite atlikti kelius būtinus elementus.

Ant savo nuotraukos nupieškite linijas kas 10 cm. Tai tiesiog palengvins sekantį etapą, jeigu tai atrodo sudėtinga, galite to ir nedaryti.

Pažymėkite kvadratus tarp visų linijų. Žymėkite 0,5cm nuo kiekvienos linijos! Kitu atveju gausite neproporcingą vaizdą. Galite kompiuteriu ir nežymėti šių linijų, tačiau atminkite, kad po spausdinimo kai karpysite nuotrauką jūsų kiekvienas kvadratėlis turi būti 9×9 o ne 10×10 kaip iš pradžių žymėjote, Žodžiu jums nuo kiekvienos kvadratėlio iš visų šonų reikia nukirpti po 0,5 cm juosteles.

Spausdinsime nuotraukas ant servetėlių.

Suprantama, kad yra sunku ant servetėles atspausdinti, nes ji greičiausia susiglamžys. Todėl darykite taip:

Ant kiekvienos servetėlės viršaus ir apačios užklijuokite dvipusią lipnią juostelę, tada šią servetėlę užklijuokite ant įprastinio popieriaus lapo kurį naudojate spausdinimui. Naudokite kuo plonesnę lipnią juostelę. Nenaudokite paprasčiausios lipnios juostelės, nes lazeriniam spausdintuve ji tiesiog ištirps, ir atlips. Arba galite pabandyti servetėles patepti viršuje ir apačioje dekupažiniais klijais ir taip priklijuoti ant popieriaus lapo, svarbu netepkite tų vietų kuios klijuosis ant plytelių.

Taip susiklijuokite servetėles ant popieriaus. Spausdinkite, Kiekvieną paveiksliuko dalį ant atskiros servetėlės, jeigu telpa galite spausdinti ir dvi dalis.

Atspausdinę iškerpam savo paveiksliuko dalis. Nepamirškite kokio dyžio reikia kirpti, jeigu prieš tai kompiuteriu nebuvote nusibraižę linijų. Paveiksliukai turi būti 9x9cm.

 

 

 

 

Užtepkite dekupažinius klijus ant plytelių. Atsargiai uždėkite servetėles su foto.

Jeigu norite švelnesnio vaizdo, nuotraukas klijuokite veidu į plyteles(štai dėl ko kompiuteriu jums galėjo reikėti apversti (reversuoti) nuotrauką).

Jeigu norite aiškesnio vaizdo, klijuokite nuotraukas klijuokite vaizdu į išorę.

Kai sudžiūsta užneškite dar bent du sluoksnius dekupažinių klijų ant servetėlių.

Dabar galite užklijuoti plyteles ant stiklo, medžio plokštės, įrėminti, arba tiesiog priklijuoti ant sienos.

DALINTIS

KOMENTUOTI