Kaip užtaisyti trūkius

18122
Kaip užtaisyti trūkius
4.5 (90%) 4

Su trūkiais yra susidūręs kiekvienas iš mūsų, ypatingai gyvenantys naujos statybos pastatuose. Tačiau trūkiai gali atsirasti ir senos statybos namuose,, dėl požeminio grunto judėjimo, kaimynų remonto ir pan. Taigi kaip užtaisyti trūkį?

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Glaistyklės, siaura, plati
Stiklo audinio juosta, tinkliukas, popierius (tačiau geriausiai naudoti stiklo audinio juostą, nes ji ploniausia, ir pakankamai tvirta)
Siūlių glaisto
Giluminio grunto
Vandens, kibirėlis

Peilio, ar glaistyklės pagalba pagilinkite ir išvalykite trūkį, jeigu tai tinkuotos sienos, aplink trūkį gali būti atšokęs tinkas, išvalykite jį. Jeigu trūkis gipso plokštėje, išpjaukite trūkį, kad siūlės plotis būtų apie 4-8mm

Išpjautą trūkį išvalykite nuo dulkių ir nugruntuokite trūkį. Palikite kad gruntas išdžiūtų

 

 

Trūkį pilnai užtepkite siūlių glaistu. Nubraukite perteklių. Palikite sustingti.

 

 

 

Dabar vėl pasidarykite tarpų glaisto, tik skystesnio nei įprastai. Plačia glaistykle ant trūkio užtepkite glaisto, tada iš karto ant trūkio dėkite juostą.

 

 

Juostą iš karto užtepkite glaistu, tepkite nespausdami, kad nesuplyštų juosta, Nubraukite glaisto perteklių. Palikite sustingti. Tada dar kartą užtepkite trūkį tuo pačiu glaistu ir vėl palikite sustingti.

Plačiau apie juostos dėjimą skaitykite čia…

 

 

Trūkių glaistui sustingus užtepkite visa tai įprastu smulkiagrūdžiu glaistu bent du kartus. Sustingus galite sušveisti, ir dažyti. Dažyti teks visą plotą, nes uždažius tik tą vietą greičiausiai liks dėmė.

KOMENTUOTI