Trinkelių siūlių užpildas

Kaip išnaikinti žolę trinkelių tarpuose

2924
trinkeliu siuliu uzpildas
Trinkelių siūlių užpildas
5 (100%) 1

UAB „Eistida“
Žaros g.4, Giraitė
Kauno raj. LT-54307, Lietuva
www.eistida.lt
info@eistida.lt
Parduotuvė:
Technikos g. 1a, Kaunas
Mob.: 8-657 73800  Tel.:  8 -37 215 130 

Kaip išnaikinti žolę trinkelių tarpuose

Kiemo, įėjimo ir įvažiavimo takų trinkelių siūlės gali būti švarios.

Specialaus smėlio užpildas trinkelių tarpams

Tradiciškai trinkelių siūlės užpildomos žemėmis su smėliu arba smulkiu žvyru, granito atsijomis. Tačiau, kaip daugelis pastebi, labai greitai tarpuose ima augti piltžolės, samanos. Trinkelių tarpų ravėjimas – tarsi Sizifo akmens ridenimas, nuobodus ir sunkus darbas, kartais nė nepastebimas, nes žolė labai greitai atželia. Cheminių priemonių naudojimas irgi ne geriausia išeitis, nes jos kenksmingos aplinkai ir žmonėms. Geriausia rinktis specialų trinkelių siūlių užpildą, juolab, kad jis natūralus.

Tai vokiečių gamintojo „Stones GmbH“  gaminamas miltelių pavidalo užpildas – specialus smėlis su mineraliniais priedais Stones Eco Fugen Sand.

trinkeliu-uzpildas-pro-kuri-neprasikala-zoleUžpilti ant trinkelių grindinio milteliai sušluojami į tarpus ir sudrėkinami. Trinkelių užpildas veikia kaip cementas – nuo drėgmės išsiplečia, sujungia trinkelių kraštus sudarydamas kietą paviršių, pro kurį neprasikala žolė. Be to, užpildas yra rūgštus, tai nėra palanku žolių šaknims. Žolių sėklos negaudamos pakankamai drėgmės, maisto medžiagų ir saulės šilumos bei negalėdamos išlįsti į paviršių, nesudygsta ir neauga.

Trinkelių užpildas sujungia iki 20 mm pločio tarpus. Ypač efektyvus, jei naudojamas klojant trinkeles, bet sulaiko žolių augimą ir seno grindinio tarpuose.

Trinkeliu-uzpildas-nuo-piktzoliuTrinkelių užpildas nuo piktžolių  yra trijų spalvų – pilkos, smėlio ir bazalto. Spalva parenkama atsižvelgiant į trinkelių spalvą. Kiek reikės išberti užpildo, priklauso nuo tarpų gylio ir pločio.

DALINTIS

KOMENTUOTI