Trinkelių impregnantas, trinkelių dažai

Trinkelių impregnantas, trinkelių dažai. Grindinio trinkelių atnaujinimas 

343
trinkeliu impregnavimas
Trinkelių impregnantas, trinkelių dažai

UAB „Eistida“ parduotuvė: Technikos g. 1a, Kaunas
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val. Šeštadienį ir sekmadienį nedirbame.
Tel.: +370 37- 21 51 30,
Mobilus tel.: +370 657 73800
El. paštas: egidijus.eistida@eistida.lt
Tinklalapis: www.eistida.lt

Po žiemos pasimato, kiek trinkelės nukentėjo nuo sniego, drėgmės ir šalčio. Kadangi paprastai įvažiavimai projektuojami šiaurinėje namo pusėje, čia paklotos trinkelės linkusios samanoti, ant jų ima augti dumbliai, nuo automobilių atsiranda tepalo ar kitokių dėmių.  Jei vieta ūksminga, netoli auga medžiai, ilgainiui trinkelių danga taip pat keičia išvaizdą. Vien mechaninis trinkelių valymas ar gramdymas neduoda ilgalaikio efekto. Todėl nuvalytas trinkeles geriausia atnaujinti naudojant impregnantus – jų yra bespalvių ir spalvotų.

Samanoms ir piktžolėms trinkelių tarpuose neleidžia augti  tarpų užpildas Stones Eco Fugen Sand, o paviršių atnaujina impregnantas. Impregnantu apdorotos trinkelės nepasidengia plėvele, bet atstumia vandenį.

Naujausių  nano technologijų trinkelių impregnantai gaminami vandens pagrindu, yra nekenksmingi aplinkai, dekoratyviniams augalams. Vienas tokių – danų gamintojo impregnantas NowoSeal WB, gaminamas Europos Sąjungoje, laikantis visų ES privalomų reglamentų.

impregnantas trinkelemsNowoSeal WB  yra vandens pagrindo nano technologijos impregnantas, atstumiantis vandenį. Panaši technologija naudojama dušo kabinų padengimui, kad ant stiklo neliktų kalkingo vandens dėmių. Todėl šios technologijos impregnantą drąsiai galima naudoti kieme, jis bespalvis ir bekvapis,  tinka visiems mineraliniams paviršiams, trinkelės nepasidengia plėvele, bet neįgeria vandens, purvo, riebalų, tampa atsparesnės saulės spinduliams. Impregnantas slopina samanų ir dumblių augimą, saugo trinkeles nuo temperatūros svyravimo pažeidimų.

Jeigu norima suintensyvinti ir atnaujinti trinkelių spalvą, galima naudoti spalvą gaivinančią ir paviršių impregnuojančią priemonę Stone Color, kuri yra du viename.

Prieš impregnavimą plyteles reikia nuvalyti šepečiu arba aukšto slėgio aparatu, rekomenduojame naudoti Nowo Clean grindinio valiklį, paruoštas impregnuoti paviršius turi būti švarus ir sausas.

Trinkeliu valymas Novo Clean valikliu
Trinkelių valymas Novo Clean valikliu.

NowoSeal WB  impregnantas paruoštas naudoti, skiesti nereikia, dengiamas voleliu arba purškiamas slėginiu aparatu. Išeiga priklauso nuo trinkelių įgeriamumo,  1-u litru galima padengti nuo 2 iki 12 kv. m trinkelių plotą.

Mes, UAB „Eistida“, jau šešerius metus prekiaujame įvairiomis grindinio ir stogų atnaujinimo bei priežiūros priemonėmis ir turime pakankamai patirties. Tad, atsižvelgdami į jūsų trinkelių medžiagą ir užsiteršimą, patarsime, ką pasirinkti, kokio kiekio impregnanto pakaks jūsų trinkelių atnaujinimui.

DALINTIS

KOMENTUOTI