Lengvi ir prieinami tinko valymo būdai

10107
Lengvi ir prieinami tinko valymo būdai
2 (40%) 1

Tinkas tampa vis populiaresne namų išorės apdailos medžiaga, ir jo valymas yra labai svarbus, norint, kad jis atrodytų estetiškai. Kai kurie namų šeimininkai į tai kreipia mažai dėmesio, manydami, kad tinkas ir nevalomas atrodys gražiai. Nors tinkas reikalauja mažai priežiūros, jį valyti nėra sunku, ir tai reikėtų padaryti bent kartą per metus (arba dažniau, priklausomai nuo oro sąlygų). Viena iš priežasčių, kodėl tinką reikia dažnai valyti, yra ta, kad tinkas pagamintas iš akytos medžiagos, kuri traukia purvą kaip magnetas. Valymo darbus gali atlikti specialistai, tačiau ši paslauga brangiai kainuoja. Įdėję truputį pastangų, galite greitai ir nesunkiai tinką nuvalyti patys.

Namo išorės apžiūra

Bent kartą per metus yra rekomenduojama apžiūrėti namo išorę. Jei gyvenate tokioje vietovėje, kur jūsų namas kenčia nuo krušos, vėjo, ar didelių liūčių, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į namo išorės valymo poreikį. Apžiūrėkite ar nėra įtrūkimų, skylučių ar dulkių sankaupų ir paviršiaus pažeidimų. Ypatingai reikia apžiūrėti, ar nėra vietų, kur būtų praleidžiama drėgmė, dėl kurios gali atsirasti pelėsis.

Pažeidimų pataisymas

Reguliari apžiūra ir skubus namo išorinių sienų remontas jums padės išvengti didesnių problemų, kurios gali išsivystyti į dar didesnes ir kurių remontas gali kainuoti žymiai brangiau.

Plovimas sodo žarna

Plovimas sodo žarna yra puikus būdas nuplauti tinką. Nerekomenduojama plauti stipria srove, kadangi tai gali sąlygoti tinko trupėjimą. Plaunant nestipria pastovia srove, nuo paviršiaus nusiplaus dulkės ir nuosėdos.

Stiprus šveitimas

Likusį purvą po plovimo sodo žarna galima nuvalyti karštu vandeniu ir indų plovikliu su nailoniniu šepetėliu. Venkite stipriai. Stiprus trynimas gali pažeisti tinką.

Skalavimas

Nuvalius purvą ar nuosėdas, sodo žarna galima lengvai nuplauti likusį muiluotą vandenį, kuris gali pritraukti dulkes ir purvą.
Puvėsio ar dėmių pašalinimas

Jei pastebėsite puvėsį, pelėsį ar kitas dėmes ant tinko, rekomenduojame sumaišyti vandenį su balikliu, ir gausiai pilant valyti.

Kai tirpalas įsigeria į tinką, jis paprastai pašalina puvėsį, pelėsį ir kitas dėmes. Belieka perskalauti švariu vandeniu.

KOMENTUOTI