Skysti tapetai – girdėta,ir neatrasta sienų danga
5 (100%) 1

Kiekvienas iš mūsų žinome dažus, tapetus, dekorą, bet ar teko girdėti terminą skysti tapetai. Taip yra ir tokie, ir sparčiai populiarėja tarp vartotojų teisingai dirbančių su šia danga. Juk tikrai ne daugelis gali patys išsidažyti ar teisingai užklijuoti paprastus tapetus. Skystus tapetus uždėti gali kiekvienas kuris laikosi technologijos.

Klaidingas požiūris kad tai danga tinginiams, netiesa. Tam kad juos uždėti  reikia teisingai paruošti sieną, tai pats svarbiausias šios medžiagos etapas. Nereikia sienų lyginti, tinkuoti, užtenka jas nugruntuoti tinkamu gruntu. Čia tikrai netiks giluminis gruntas ar betokontaktas, gali būti naudojamas tik specialus gruntas skystiems tapetams.

SKYSTI TAPETAI AR KITOS SIENŲ DANGOS ?

Uždėti skystus tapetus taip pat pabandžius pirmą kartą gali pasirodyti ne taip paprasta, tačiau pasakykite ką paėmus pirmą kartą daryti gaunasi idealiai ? Taip ir čia neskubant tikrai įmanoma pasidaryti kiekvienam, skirtingai nei dažymas, kuris net ir po dešimto karto ne kiekvienam gaunasi.

Paprasti tapetai jau apskritai atgyvena, ir darytis remontą jais dabar, ir būti nepopuliariu po keliu metų vargu ar apsimoka. Juos pakeičia skysti tapetai. Lietuvoje jie vis dar populairūs nuo sovietų sajungos laikų, kai visi visur ir viską tapetuodavo, ir mes net praėjus tiek metų negalime atsikratyti šio įpročio. Pažengusiose vakarų šalyse, ir tose kur nebuvo sovietų okupacijos tapetai jau seniai nustumti į trečią planą ar ketvirtą planą kur juos sėkmingai išstūmė dažai, skysti tapetai ir dekorai.

Lietuviai skirtingai nuo vakarų valstybių vis dar remontuotis linkę savo jėgomis, ir tai ne tik dėl įpročio, bet ir dėl finansinės padėties. Tai dar viena priežaščių kodėl turėtume rinktis skystus tapetus ar dekoratyvinius dažus, kurie įneša namams naujumo, prabangos įspūdį, o uždėti ją gali kiekvienas.

TAI KODĖL JIE NEPOPULIARŪS?

Baimė. Vienintelis dalykas kuris stabdo mus ieškoti ir eksperimentuoti, bijome kad nesugebėsime, ką pasakys kiti, ar kiek tai kainuos. Nedažnas prisiskaites komentarų apie kitų žmonių nesėkmes, bijosi to imtis. Bet tu tai ne jis, aš tai ne tu. Jei kitam nesigavo, kodėl man turi nesigauti ? Žmonės skirtingi, ir tikrai nereikėtų remtis komentarais, nesigavo keletui visiškai berankių žmonių (juk jūs ne tokie), o remtis  tukstančiais kuriems gavosi ir komentarų nerašų.

Ką rinksitės jūs: ar būsite populiarūs, ar išliksite ištikimi tarybiniam požiūriui, spręsti Jums. Tačiau aš mieliau renkuosi skystus tapetus, dekoratyvinius arba paprastus dažus. Pavargau nuo nuolat atšokančių ir atsiradusių tapetų siūlių vaizdo.

KOMENTUOTI