Sienų lygumo įvertinimas

5016
Sienų lygumo įvertinimas

Priklausomai nuo Jūsų reikalavimų lygumui, sienas galima ruošti taip, kad jos atrodytų lygiai tik vizualiai arba idealiai. Vizualiai sienos atrodo lygiai taip pat, kaip ir idealiai. Tačiau pridėjus lygų daiktą, kaip baldą ar durų staktą gali išryškėti nelygumai, banguotumas.

Jeigu jau esate numatę kažkokius baldus ar interjero elementus, kurie gali reikalauti sienų lygumo, tas vietas ruoškite idealiai. Visur kitur užteks paruošti vizualiai. Vizualiai sienos nereikia glaistyti jeigu pridėjus vieno metro linijotę sienos ar lubos išsigaubę daugiau negu 5 mm. Tada tokias vietas užtenka glaistyti. Didesnius nei 5 mm išgaubimus reikia užtraukti tinku (žr. Tinkavimas). Idealiam lygumui reikalinga 2 mm linijotė, kurią pridėjus plokštumoje įdubimai neturėtų viršyti 2 mm (pagal statybų reikalavimus).

Nepamirškite žiūrėdami lygumą su vieno ar dviejų m ilgio linijote ją pridėti tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, ir plokštumą lyginti ta kryptimi, kuria pastebėjote išgaubimą.

Kartais norint sieną išlyginti idealiai tenka ją lyginti ir horizontaliai ir vertikaliai, kol neviršija būtinos 2 mm paklaidos

KOMENTUOTI