Sienų lipdukai – klijavimo instrukcija
3 (60%) 2

Čia pateiksime trumpą instrukciją, kaip teisingai užklijuoti sienų lipduką. Kodėl trumpą, nes nėra čia daug ką pasakoti 🙂

Kaip klijuojami sienų lipdukai :

1. Prieš klijuojuodami sienų lipduką, išvyniokite jį iš ritinėlio ir palikite per naktį, kad išsitiesintų, kampus prispauskite kad nensusisuktų.

2. Nuklijuokite lipduką nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, išlyginkite jį su plastmasine liniuote, ar plastikine kortele 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų. Tik nesugadinkite lipduko aštriais kampais.

Priežiūra: Sienų lipdukai nereikalauja jokios priežiūros, jie lengvai valosi nuo nešvarumų kempinėle, patariame nenaudoti chemijos, kad neišbluktų spalva.

sienu lipdukai

Dėmesio!

Nepatariama sienų lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, struktūrinių sienų, vietų kur dažai yra nusilupę, atšokinėję, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

Geriausiai sienų lipdukai limpa ant dažytų sienų, keraminių plytelių. Neskubėkite, gerai suplanuokite lipduko vietą. Perskaitykite instrukciją kuri būtinai yra prie kiekvieno lipduko, kadangi skirtingi gamintojai naudoja kitokius principus.

KOMENTUOTI