5 geriausios sienų dekoravimo idėjos

12291
5 geriausios sienų dekoravimo idėjos
4 (80%) 1

Daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip tinkamai dekoruoti sienas. Čia yra 5 mėgstamiausios idėjos, kaip greitai ir paprastai papuošti sienas.

Sienų dekoravimo idėja #5: Plakatų menas

Ką daryti: Ši idėja yra panaši į paveikslų kabinimą ant sienų, tik pigesnė! Plakatai kainuoja maždaug 1-20 dolerių, ir jų galima įsigyti internetu ar parduotuvėse. Tereikia nusipirkti gražų plakatą ir įdėti į rėmelį. Iš karto pagyvinsite sieną.
Kodėl tai gera idėja: Ši dekoravimo idėja yra ne tik pigi, bet ir nesunkiai įgyvendinama. Yra begalė įvairių tipų, spalvų, ir stilių plakatų, taigi jūs be abejonės išsirinksite plakatą pagal savo skonį. Geriausia yra tai, kad įrėmintas plakatas atrodo kaip tikras meno kūrinys!

Sienų dekoravimo idėja #4: Lėkščių kabinimas

Ką daryti: Lėkštės gali sukurti ypatingą stilių. Išsirinkite keletą lėkščių, kurios galėtų papuošti jūsų sieną. Galite rinktis iš turimų arba nusipirkti keletą nebrangių lėkščių, kurias galėtumėte pritaikyti. Pirmiausia išdėliokite lėkštes ant stalo ir paeksperimentuokite jų išdėstymą. Nuspręskite kurioje vietoje jas kabinsite, ir nusipirkite specialius laikiklius (Jų rasite bet kuriame prekybos centre, pvz. Taget, Walmart ir pan.).
Kodėl tai gera idėja: Daugelis namuose turi išties gražių lėkščių, kurių nenaudoja. Tai dar viena puiki sienų dekoravimo idėja, kurią įgyvendinti gali kiekvienas, nesugaišdamas tam daug laiko. Taip pat, derinant skirtingas lėkštes, galima sukurti išskirtinį spalvų koliažą, kuris trauks kiekvieno akį.

Sienų dekoravimo idėja #3: Audinio paveikslai

Ką daryti: Audinio paveikslai gali būti puikios sienų dekoracijos. Viskas ko jums reikia, tai polistirolo lakštai, dviguba lipni juostelė ir lipnus sienų glaistas. Išpjaukite keturkampius iš polistirolo lakštų (tie, kiek jūs norite) ir sukarpykite audinį daugiau nei coliu didesniais gabalėliais nei polistirolo išpjovos (jums reikės užlenkti ir pritvirtinti audinio kraštus polistirolo išpjovų užpakalinėje pusėje). Tiesiog priklijuokite audinį prie putos ir stipriai suspauskite. Lipniu sienų glaistu galite priklijuoti paveikslus prie sienos, nepadarydami jokių skylių.
Kodėl tai gera idėja: Tai ne tik greitas, bet ir pigus dekoravimo būdas! Dauguma žmonių savo namuose turi nereikalingo audinio ir nežino ką su juo daryti. Šiam projektui galima naudoti įvairių tipų audinį: seną staltiesę, pagalvių užvalkalus, ar netgi servetėles. Jei neturite jokios medžiagos namuose, nueikite į audinių parduotuvę ir išsirinkite gabalėlį. Dauguma audinių parduotuvių turi išparduodamų prekių skyrių, kur galite gabalėlį medžiagos įsigyti vos už keletą dolerių.

Sienų dekoravimo idėja #2: Rėmeliai

Ką daryti: Visiems žinoma, kad rėmai suteikia paveikslui išbaigtumą. Tačiau iš tikrųjų rėmai gali turėti daugybę panaudojimų būdų… ir jie patys netgi gali dekoruoti sienas! Sendaikčių turguje ar išparduotuvėje įsigykite įdomaus dizaino rėmelius. Nemėgstamus rėmelius perdažykite šviesia spalva. Derinkite skirtingų dydžių rėmelius. Jie puikiai dekoruoja sienas! Be to, yra daugybė daiktų, kuriuos galima įrėminti, pavyzdžiui, gražios servetėlės, žurnalų iškarpos, seni padėkliukai ir sveikinimo atvirutės!
Kodėl tai gera idėja: Dauguma žmonių namuose turi senų nereikalingų rėmelių. Jei ne, jų galite rasti sendaikčių turguje. Svarbu namuose surasti tai, ką būtų galima įrėminti! Būkite kūrybingi!

Sienų dekoravimo idėja #1: Sienų lipdukai

Ką daryti: Raskite jums patinkančius lipdukus, įsigykite ir užklijuokite!
Kodėl tai gera idėja: Kas gali būti paprasčiau už sienų dekoravimą lipdukais? Sienų dažymas pagal trafaretą yra puiku, bet tai reikalauja daug laiko ir energijos. Sienų lipdukai pakeis bet kokį kambarį, minimaliomis pastangomis. Lipdukų nebrangiai galima įsigyti internetu.

 

 

KOMENTUOTI