Rožė medžiaginė

5747
Rožė medžiaginė
3 (60%) 1

Karoliai su rože

Rožes nelengva padaryti, nesvarbu kokią techniką naudojate, tačiau keletas pabandymų ir tikrai galėsite pasidaryti gražiausią gėlę patys.

Priemonės naudojamos šiam projektui, Jūs galite naudoti ir kitokias. 30 cm ilgio, 4cm pločio kaspinas ( kuo storesnis kaspinas, tuo didesnė rožė) Žvejų vielos, storesnės. Karoliukų, perlų, ar kitokių karolių vėrimui tinkamų priemonių. Žirklių, adatos ir siūlų, smeigtukas, supermoment klijų.

 

 

 

Rožę pradedame užlenkdami vieną kampą. Tada paimame galiuką ir užlenkiame pusę prieš tai buvusio užlenkimo. Paskui sukame kol liks apie 1cm iki kampo. Tada tą kampelį atlenkite atgal ir pavyniokite truputį, kad kampas neatsilenktų.
Patarimas, ant pirmų dviejų lenkimų truputį patepkite klijų, kad vėliau rožė neatsivyniotų.

 

 

 

Kai padarėte rožės centrą, segtuku perverkite kaspino vidurį (viduje apie 1cm nuo viršūnės), vyniokite aplink, tuo pat metu sukdami. Taip atsiranda nedidelis kaspino perlenkimas. Paimkite kaspino apatinę dalį, vyniokite ir sukite aplink rožės viršūnę, kartokite kol gausite norimą rožės dydį. **Kol vyniojate lapelius, galite smeigtukais juos prisegti, kad neatsileistų.

 

 

 

 

Nukirpkite kaspino perteklių, palikdami apie 2,5cm. Rožės kitoje pusėje pamatysite rožės vidurį apvyniotą lapeliais, Paimkite likusį galiuką kaspino, apvyniokite centrą. Paimkite siūlą su adata ir susiūkite vidurį su lapeliais, kad jie neišsileistų.

 

 

 

 

 

 

Vėrinys

Pasimatuokite ilgį vėrinio, sumaukite karoliukus. Kai suvėrėte, suriškite galus tvirtai. Sutepkite klijais mazgą. Prie vėrinio norimoje vietoje prisekite savo rožę. Štai ir viskas, Gal ne viskas aišku iš pirmo žvilgsnio, tačiau truputis praktikos ir turėtų pavykti.

KOMENTUOTI