Po pirmojo dažymo

12981
Po pirmojo dažymo
5 (100%) 1

Vienu sluoksniu nudažę lubas ar sienas būtina padaryti pataisymus. (Jeigu sienas gruntuojate gruntiniais dažais su pigmentu šį etapą atlikite būtent po gruntavimo gruntiniais dažais, kitu atveju po pirmo dažymo)

REIKALINGOS MEDŽIAGOS

Smulkiagrūdis glaistas
Dažomas baltas akrilas

REIKALINGI ĮRANKIAI

Akrilinimo pistoletas
Šlifavimo kempinėlė

PATAISYMŲ DARYMAS

Nuglaistę sienas ir nugruntavę giluminiu gruntu tikrai nepamatysite likusių įbrėžimų, kurie atsiranda glaistant, ir kurių nesušveitėte šlifuodami paviršius

Jie išryškėja paviršius nudažius, todėl juos reikia pašalinti.

Pasišviesdami halogeniniu šviestuvu geriau pamatysite likusius nelygumus, tiesiog tas vietas užtepkite glaistu. Jeigu pastebėjote dažų gumuliukų, nugremžkite glaistykle ir užtepkite glaistu. Taip patikrinkite visas sienas ir lubas. Palikite glaistui sustingti, tada šlifavimo kempinėle, tinkleliu ar popieriumu sušveiskite tas vietas kur užtepėte glaistą. Pataisymai padaryti. Atminkite prieš dažant mažu voleliu pirmiausiai uždažykite pataisymų vietas, tik dažykite tepdamai mažai dažų ir gerai užvoluodami. (Jeigu tų vietų neuždažysite, nudažius visą paviršių vienu sluoksniu tos vietos gali persišviesti ir jums teks visą paviršių dažyti dar kartą.)

KAMPŲ AKRILINIMAS

Šis etapas patartinas visiems neprofesionalams. Tam kad visi kampai atrodytų lygūs ir vienodi rekomenduojama visus (vertikalius, prie lubų ir t.t.) kampus pratepti dažomu akrilu, jis nėra brangus, bet pratepus kampai atrodo tolygūs.

Tiesiog užtepkite plona juostele kampus, ir nubraukite pirštu, stebėkite kad nebūtų akrilo gabaliukų ar pertekliaus kampuose, nubraukite juos pirštu. Būtinai palikite sustingti, o dažydami kamus jį uždažysite. Taip pat pabaigoje kai viskas nudažyta galite aptepti akrilu kampus tarp lango, palangės ir angorkraščio, tik čia tepdami naudokite brangesnį akrilą nes jo neuždažysite, o pigus akrilas po kurio laiko gali pagelsti. (taip akrilinkite jeigu langai ir palangės balti). Jeigu langai ir palangės nebaltos (medinės ar dažytos) akrilą teks uždažyti.

KOMENTUOTI