Plytelių tarpų glaistymas

15068
Plytelių tarpų glaistymas
4 (80%) 3

Išklijavus plyteles vaizdas pagerėjo, bet tikriausiai ne tiek kiek tikėjotės patys. Beliko užglaistyti tarpus, nuplauti plyteles ir užtepti silikoną. Glaistą rinkitės pagal savo skonį. Praktikoje dažniausiai pasitaikantys atvejai:

Šviesios plytelės be rašto – artimiausias plytelių atspalviui glaistas
Tamsios plytelės be rašto – šviesus glaistas tam kad išryškinti plyteles
Plytelės su raštu – Plytelės fono spalvai artimiausias glaistas

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Siūlių glaisto
Silikono glaisto spalvos (viena tiubelė apie 12 metrų)
Guminės glaistyklės
Didelės kempinės(gali būti paralono gabalas)
Kibiro
Pistoleto silikonui


Labai svarbu tinkamai išsivalyti plyteles nuo šiukšlių, gerai išsivalykite plytelių tarpus nuo klijų, nes negalėsite gerai užglaistyti. Jei galite grindis išsisiurbkte. Ant plytelių neturi būti prilipusių klijų gabaliukų, o tarpai turi būti švarūs.

 

TARPŲ GLAISTYMAS

Pasiruoškite plytelių glaistą išsimaišę su vandeniu iki vientisos masės. Glaistą naudokite tik specialiai tokio pločio siūlėms skirtu glaistu. Drąsiai tepkite gumine glaistykle į plytelių tarpus glaistą. Juo turite pilnai užpildyti tarpus. Perteklių nubraukite, nebijokite jeigu liko atrodytų per daug glaisto, nereikalingas glaistas tikrai nusiplaus. Užtepkite glaistu ne daugiau nei vieną sieną, ją iš karto nuplaukite, nes ilgiau palaukus glaistas sustingsta ir jį sunku pašalinti.

P.S. Jeigu pas jus plytelės išklijuotos iki lubų, o lubos jau nudažytos, būtinai užsiklijuokite ant lubų lipnią juostelę. Nes glaistas gali nenusiplauti nuo dažų. Geriausiai ubas dažyti po pilno plytelių pabaigimo.

PLOVIMAS

Glaistą plaukite kempine, lengvai braukdami per paviršių, dažnai išsiplaukite kempinę švariu vandeniu. Nebijokite paspausti. Kai viską nuplausite bet siūlės jums atrodo nevienodos- NENUSIMINKITE, paimkite bet kokį varžtą su apvalia galvute, ir su ta varžto galvute galite perbraukti visas siūles, taip jos atrodys vienodos. Palikite glaistą sustingti

SILIKONO TEPIMAS

Daug plytelių klijuotojų vidinius kampus sienų ir grindų taip pat tepa glaistu, kiti silikonu, tačiau nepatyrusiam klijuotojui patartina kampus užtepti silikonu, gausis gražiau ir paprasčiau.

Silikoną tepkite į kampą negailėdami ir nebijodami. Daugelis paskui tiesiog nubraukia jį pirštu. Tačiau nubraukiant pirštu, silikonas išsiplečia ant plytelių ir negražiai bei nevienodai atrodo.

MES JUMS PATARIAME

Užtepę silikono į kampą, paimkite bet kokį purkštuvą,
sumaišykite vandenį su trupučiu indų ploviklio,
užpurkškite ant silikono( nebijokite nuvalyti galėsite vėliau kai sustings)
nusipirkite ledų su pagaliuku (aišku ledus suvalgykite, o jums liks pagaliukas)
štai tuo pagaliuku (pageidautina kuo siauresniu iki 1cm, pagaliuko galas turi būti užapvalintas) nubraukite silikoną.

Argi ne puikus rezultatas. Palikite silikoną sustingti.

 

KOMENTUOTI