Dekoratyvinio dažymo technika: Pergamentinės juostos ant sienų

4004
Dekoratyvinio dažymo technika: Pergamentinės juostos ant sienų
1 (20%) 1

Šios universalios juostos sukuria klasikinį, rafinuotą stilių.

1 žingsnis: Paruoškite sienas

Jei sienos prastos būklės, paruoškite jas dažymui; užtepkite pagrindo sluoksnį ir palikite išdžiūti. Jei norite, vadovaukitės pergamentinio dekoro instrukcijomis, kad sėkmingai įvykdytumėte šį projektą, arba pradėkite tos pačios spalvos dažais.Pradėkite nuo šviesesnių tonų, nes patamsinti spalvą lengviau nei pašviesinti.

Patarimai:
•    Tonas yra spalvos atspalvis; spalvos kokybė.

•    Specialiose parduotuvėse galima įsigyti akvarelinių pieštukų. Suspauskitte pieštuko galą pirštais, kad būtų smailesnis.

2 žingsnis: Sumaišykite dažus ir pasižymėkite linijas

Sumaišykite vieną dalį tepamo pagrindo su viena dalimi vandens, ir vieną dalį glazūros anskiruose induose. Kad tiesiai pažymėtumėte linijas, naudokite akvarelinį pieštuką, gulščiuką ir ruletę. Būtina nubrėžti linijas tiesiai.

3 žingsnis: Pažymėkite linijas lipnia juostele

Priklijuokite lipnią juostelę, kad neuždažytumėte linijos. Juostelę klijuokite iš abiejų linijos pusių. Priklijuokite tvirtai, kad po juostele nepatektų dažų.

4 žingsnis: Tepkite dažus

Tepkite tos pačios spalvos dažais, kaip pirmas sluoksnis (antras sluoksnis bus tamsesnis). Uždėkite keletą kitų spalvų potėpių ir paskleiskite juos marlės gabalėliu „amebos judesiais“. Veiksmą kartokite, kad nepaliktumėte ruoželių. Baigę dažyti, nuimkite lipnią juostelę, kad skudurėliu galėtumėte nuvalyti po juostele patekusius dažus.

5 žingsnis: Nuvalykite akvarelinio pieštuko žymes

Kai pagrindas visiškai išdžius, nuvalykite akvarelinio pieštuko žymes drėgnu skudurėliu. Turėtų atrodyti puikiai. Galima pagražinti piešiniais pagal trafaretą ar kitais dekoro elementais.

KOMENTUOTI