Paviršiaus paruošimas skystiems tapetams

11892
Paviršiaus paruošimas skystiems tapetams
4.7 (93.33%) 3
[text_block_nav title=“Įžanga“]

Šilkinės dangos Silk Plaster užnešimas ant sienos paprastas. Su šiuo darbu lengvai susitvarkys bet kuris žmogus neturintis jokios patirties remonto darbuose. Laikantis nurodytų instrukcijų darbus atliksite lengvai.

 Kiekviena siena pagal savo sudėtį sudaryta iš skirtingų medžiagų, ant paviršiaus gali būtų senų tapetų likučių, klijų, senų dažų,  ir kitų nepageidaujamų elementų. Kadangi skysti tapetai Silk Plaster maišoma su vandeniu, užnešus juos ant sienos, vanduo gali pritraukti sienos paviršiuje esančias nenaudingas medžiagas.

Dėl šios priežasties šilkinę dangą reikia apsaugoti nuo sienoje esančių priemaišų, ją nugruntuojant gruntiniais dažais arba specialiu gruntu.
Sienos spalva prieš tepant šilkinę dangą turi būti vientisa, kadangi margumas gali matytis per dangą.

[/text_block_nav][text_block_nav title=“Betonas, tinkas“]

Plikas betonas, tinkuotos sienos, senos statybos namai (blokiniai  „chruščiofkės“)

Tokias sienas dažyti reikėtų daug kartų tam kad gauti baltą paviršių. Rekomenduojame tokias plokštumas vieną kartą nuglaistyti baltu glaistu, Jis tuo pačiu užpildys esančias poras. Nuglaisčius, šlifuoti nereikia, nebent būtų aštrių atsikišusių glaisto gabalėlių. Juos pašalinkite nušveisdami ar nugramdydami. Tokį glaistą būtina nugruntuoti gruntiniais dažais, arba nudažyti. Praskieskite PVA klijais proporcija 1:3, tai dar labiau sutvirtins paviršių. Dažyti reikia ne tik dėl vienodos spalvos, bet ir dėl to kad šilkinė danga yra maišoma su vandeniu, ir ji iš sienos gali traukti visokias mineralines medžiagas.

[/text_block_nav][text_block_nav title=“Gipso kartono plokštės“]

Gipso kartono plokštės.

Tai itin paplitusi medžiaga šiais laikais. Prieš dedant šilkinę dangą paviršius turi būti baltas. Užtepus siūles ir varžtus, plokštumas galite arba du kartus nudažyti, kad paviršius įgautų vientisą spalvą, arba vieną kartą viską nuglaistyti ir uždažyti. (užglaistyti ir uždažyti ypač rekomenduojama ant gipso plokščių kurios yra žalios ar rudos kadangi glaistas geriau dengia paviršių) glaisto šlifuoti nereikia.

[/text_block_nav][text_block_nav title=“Medis, OSB plokštės“]

Medis, OSB plokštės

Prieš tepant svarbu kad paviršius būtų baltas, ant medinių paviršių glaistyti nepatartina, todėl galite uždažius du kartus galite tepti iš karto.

Jeigu planuojate tepti tamsesnę šilkinę dangą, logiška dažus pigmentuoti panašiu atspalviu, tada jūsų siena įgaus ryškesnį atspalvį.

Skysti tapetai internetu

[/text_block_nav]

DALINTIS

KOMENTUOTI