Pasigaminkite nuotaikingą minčių dėžutę

4699
Pasigaminkite nuotaikingą minčių dėžutę
5 (100%) 1

Nupirkti iš parduotuvės niekučius, kuriuos norime padovanoti mylimam žmogui konkrečia proga – gali visi. Kur kas originaliau, jei pasistengsite pats pagaminti ką nors iš širdies. Ir šiuo atveju svarbiausia yra ne tai, kaip kokybiškai tai padarysite, o paprasčiausiai – kiek laiko skirsite ir su kokia meilės doze viskas bus atliekama.

Nuotaikingų minčių dėžutė – vienas iš puikių būdų nustebinti mylimą žmogų. Pasidaryti ją labai paprasta. Ko reikia daugiausia? Ogi originalumo!

DĖŽUTEI PAGAMINTI REIKĖS:

 • Paprastos kartoninės dėžutės.
 • Klijų.
 • Žirklių.
 • Dovanų popieriaus.
 • Įvairių papuošimų (blizgučiai, karoliukai, nėriniai…).
 • Popieriaus.
 • Gražių šiaudinių juostelių.
 • Tušinuko
 • Minčių!

Pirmiausia reikia paruošti dėžutę. Paprastą kartoninę dėžę apklijuojame dovanų popieriumi. Geriausia – vienspalvis, kadangi paskui dekoruosite įvairiais blizgučiais, kurių spalvos gali tiesiog per daug susimaišyti. Nereikia būti menininku, kad pavyktų pasirinkti tinkamas dekoravimo priemones. Svarbiausia – išleiskite savo fantaziją. Kai baigsite klijuoti popieriumi – pradėkite dekoruoti.

dezute5Baigus dekoruoti palaukite, kol ji išdžius. Per tą laiką reikia pasiruošti įvairiausi citatas, mintis, kurios bus skirtos žmogui, kuris ir gaus šią dovaną. Žinoma, kur kas originaliau, jeigu viską rašysite iš savo širdies. Galite rašyti prisiminimus, kurie sieja jus ir dovanos gavėją. Tiesa, kuo daugiau minčių, tuo ilgiau dėžutė bus naudinga (aišku, paskui ją galima panaudoti daiktams susidėti). Idėja – sukurti 365 mintis, kurias asmuo galės skaityti kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, nuo vieno gimtadienio – iki kito.

Pateikiame kelis minčių pavyzdžius, jeigu nesugalvojate nieko originalaus.

 1. XXI a. Visi pamišę dėl sveiko proto. [G. Grajauskas]
 2. Neverk, kad kas nors gyvenimą baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo. Svajok taip, tarsi būtum nemirtingas, o gyvenk taip, tarsi mirtum šiandien.
 3. Bendruomeninis gyvenimas formuoja širdį.

Nuoširdžiau bus, jeigu viską rašysite ranka. Tačiau tai pareikalaus labai daug laiko, tad variantas gali būti – spausdinimas. Greita ir kopijuojant tekstus – labai patogu.

Galiausiai atspausdintus tekstus susukite į ritinėlius ir juos suriškite su šiaudeliais arba kitokio pobūdžio mielomis juostelėmis. Sudėkite visą į jau galutinai išdžiuvusią dėžutę ir viskas. Nuostabu, greita, labai nuoširdu ir originalu.

Nuotaikingų minčių dėžutė – puiki dovana bet kokia proga.

DALINTIS

KOMENTUOTI