Natūralūs piktžolių naikinimo būdai

6702
Natūralūs piktžolių naikinimo būdai
5 (100%) 2

Daržo priežiūra būtų kur kas malonesnis darbas, jeigu prie valgomųjų augalų neaugtų piktžolės, kurios trukdo mūsų augaliukams vystytis sėkmingai. Natūralūs piktžolių naikinimo būdai paskutiniu metu labai paplito. Paprasčiausiai žmonės nebenori naudoti cheminių priemonių, o ravėti ištisas dienas neatrodo labai geras pasirinkimas. Ir nenaudinga, ir tiesiog nereikalinga. Pateiksime sąrašą priemonių, kurios padės natūraliai susitvarkyti su piktžolėmis, kurios auga greta mūsų daržovių.
ACTAS.
Apie šią priemonę mes tikrai rašome gana dažnai, tačiau jis tikrai labai naudingas ir padeda daugelyje skirtingų sričių. Viena jų – piktžolių naikinimas. Žinoma actą reikia pilti tose vietose, kur auga nereikalingos žolės. Gali pasirodyti, kad tai kiek laiko reikalaujantis darbas, tačiau labai svarbu tai, kad kartą panaikinus piktžoles dėl acto liekamųjų savybių – jos nebeaugs.
VERDANTIS VANDUO.
Turbūt daugeliui teko apie tai pagalvoti. Verdantis vanduo – tikrai labai geras būdas panaikinti piktžoles, tačiau problema yra tame, kad kartą jas panaikinus gali būti, kad vėliau jos vėl sugrįš atgal į pievutę. Deja išnaikinti pavyks tik reguliariai pilant verdantį vandenį ant tų žolių, kurių nenorite matyti savo darže arba sode.
DRUSKA.
Tai kaimiškas ir tikrai daugeliui žinomas būdas. Tiesa, tuo pačiu ir labai populiarus. Jeigu karštas vanduo dažniausiai pilamas tik ant sode augančių piktžolių, tai druska gali būti naudojama ir daržuose. Aišku, pasistenkite neužberti tiesiai ant augalų. Tiesiog taip netyčia galite nukankinti ir mylimus augaliukus.
MUILINAS VANDUO
stebuklinga priemonė, kurią taip pat giria daugelis. Labai paprastai galima pašalinti visus nereikalingus augalus pasinaudojus šio tirpalo pagalba. Tiesa, dar geriau, jeigu muiluotas vanduo būtų labai karštas. Tuomet pavyks pasekti dar didesnį efektą. Dažniausiai kartą išnaikintos žolės taip daugiau ir nebeužauga.
KARTONAS.
Daržuose tarpuvagiuose sudėkite kartoną, kuris trukdys žolėms augti. Tai labai puikus būdas išvengti dažno ravėjimo. Žolės paprasčiausiai neauga dėl tamsos, sausros ir prastų galimybių tiestis į viršų. Tuo pačiu visiškai nepakenksite tiems augalams, kuriuos norite išpuoselėti.

Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, svarbiausia yra tai, kad naudodamasis priemonėmis jūs nesugadintumėte tų augalų augimo proceso, kurie jums yra reikalingi. Tiesiog netyčia užpilus muiluoto vandens ant gėlių tą patį sezoną galite taip niekada ir nebepamatyti nuostabių žiedų.

DALINTIS

KOMENTUOTI