Natūralūs namų kvėpinimo būdai

8047
Natūralūs namų kvėpinimo būdai
4 (80%) 4

Sintetiniai oro gaivikliai daro neigiamą įtaką tiek gamtai, tiek mums. Tačiau noras, kad namai visada kvepėtų, vistiek aktualus. Tokiu atveju rekomenduojama pasidaryti natūralius kvapučius, kurie pripildys namus gaiviu oru. Svarbiausia, kad juos pasidaryti labai paprasta ir nereikia didelių investicijų.

  1. SUDŽIOVINTOS GĖLĖS – puikus variantas tiems, kurie nori, kad jų namuose visada būtų malonus kvapas. Vasaros metu prisirinkite kuo daugiau įvairiausių žolelių: čiobreliai, mėtos, ramunės, levandos… ir laikykite viską drobiniame (arba lininiame) maišelyje. Kuomet norėsite, kad kambarys prisipildytų malonaus kvapo – maišelį lengvai sušlapinkite ir padėkite ant radiatorių (kai jie įkaitę). Kvapas po truputį pradės sklisti po namus.
  2. Ekologiškas prekes parduodančiose prekybos vietose galima įsigyti natūralių kvapukų. ETERINIAI ALIEJAI – puikus būdas pagyvinti savo namų kvapą. Kelis lašelius užlašinkite ant įkaitusios lemputės. Žinoma, patogiausia viską daryti vakare, kadangi tuo metu įjungta šviesa. Tiesa, galima įsigyti ir specialius indelius, kuriuose kaitinamas aliejukas skleidžia labai malonų kvapą.
  3. Gaivinti orą galima pasirinkus ir kitą kiek neįprastą būdą: į gėlių purkštuką įpilkite vandens ir kelis lašus eterinio aliejaus. Gautu mišiniu paprasčiausiai papurkškite orą. Žinoma, ne per daug, kad kvapas nebūtų per intensyvus. Galiausiai viskas pasiskirstys po kambarys ir turėsite natūralią kambarių kvėpinimo priemonę.
  4. Kambaryje laikykite atidarytus KVEPALŲ BUTELIUKUS. Tiek tokiu atveju, jei juose dar yra likę skysčio, tiek jam pasibaigus. Kvapas bus labai neintensyvus, tačiau išties malonus. Laikykite spintoje jeigu norite, kad pastarojoje visada būtų malonus kvapas.
  5. Malonų kvapą skleidžia ir NATŪRALŪS MUILAI. Galite juos įsigiję paprasčiausiai padėti kambaryje. Tai labai puiki priemonė paskleisti malonų kvapą vonioje. Būtent ten muilo kvapas puikiai derės.

Visos priemonės padaromos labai greitai ir nereikia investicijų. Sintetiniai kvepinimo būdai labai dažnai sukelia alergiją. Net ir toks iš pirmo žvilgsnio nekaltas daiktas kaip smilkalai gali būti kur kas nuodingesnis nei kada pagalvojote.

Video galite matyti, kaip pasidaryti kvepalus pačiam. Žingsnis po žingsnio pavyks pasiekti tobulą rezultatą. Kvepėkite tiek pats, tiek kvepinkite savo namus.

DALINTIS

KOMENTUOTI