Kaip išvalyti nagų laką iš kilimo

7341
Kaip išvalyti nagų laką iš kilimo
4 (80%) 2

Tikra tiesa, kad išsiliejęs nagų lakas gali būti rimta problema, nes po keleto minučių pastebėsite, kad ant jūsų kilimo yra gerai matoma dėmė. Netgi įdėjus daug pastangų, tokias dėmes išvalyti yra ypatingai sunku. Tačiau yra keletas svarbių žingsnelių, kuriuos reikėtų žinoti, jei norite išvalyti nagų laką iš savo kilimo. Pirmiausia reikėtų naudoti specialų tirpiklį, kuris gali sėkmingai išvalyti kilimą.
Antra, palaukite bent 20 minučių, kad pamatytumėte tikrą rezultatą. Galite pasinaudoti džiovintuvu. Yra keletas gerai žinomų priemonių, galinčių jums padėti, tai yra vandenilio peroksidas, lako valiklis (acetonas) arba kitos priemonės, tinkamos kilimam valyti.

Jeigu naudojate lako valiklį, pradėkite švelniai trindami, kol dėmė išsivalys. Tuomet galite pabandyti vandenilio peroksidą bei plaukų laką. Greitai pastebėsite, kad dėmė yra pašalinta, ir kilimą galima išdžiovinti džiovintuvu.

Svarbiausia yra vengti drėgmės pertekliaus, ir dėmę valyti neskubant. Kadangi stipriai valant galima pažeisti kilimą ir dar labiau pabloginti jo būklę. Taigi visada rekomenduojama naudoti acetoną toje vietoje, kur išsiliejo lakas, ir jį naudoti konkrečiai tik toje vietoje.
Švelniai valyti reikėtų tol, kol dėmė visiškai išnyks. Bet būtinai tą vietą iš karto išdžiovinkite.

Rekomenduojame rinktis saugius valiklius, o ne stiprias chemines priemones, kurios gali padaryti dar didesnės žalos. Tinkamas valiklis padeda puoselėti kilimą, ir jis visada atrodys lyg naujas.  Vienas geriausių patarimų yra vengti nagų lako išsiliejimo. Naudojant nagų laką, patartina pasitiesti laikraštį.

KOMENTUOTI