Mini kojinės

3063
Mini kojinės

Mažos veltos kalėdinės ar kitokios kojinės. Galite gamintis bet kokio dydžio.
Šlapiasis vėlimas tai pats lengviausias būdas pagaminti norimos formos modelį. Reikia tik vilnos, ir gali pasidaryti kiekvienas.

REIKALINGOS PRIEMONĖS

Plastikinis butelis, iš kurio iškirpsite modelį
švarios, nekarštos vilnos
dubenis su šiltu vandeniu, ir jame ištirpintu indų plovimo muilu/skysčiu.
rankšluostis išdžiovinimui
žirklės, kurios kirptų tiek plastiką, tiek veltinį.

 

Nusipieškite norimą kojinių dizainą ant plastikinio butelio. dydis pavaizduotas toks, kad galima į vidų įkišti du pirštus. Dydį galite laisvai keisti atsižvelgdami į poreikius.

 

 

 

 

Uždėkite pakankamai didelį gabalą vilnos, kad galėtumėte pilnai apvynioti ruošinį.  Galite naudoti kiek norite spalvų, kad sukurtumėte savo nuotaiką. Kadangi čia ruošiame kalėdines, naudosime pagrindui raudoną, o viršui baltą.
Apvyniokite vilną aplink ruošinį ir laikykite.

 

 

 

 

Dabar prasidės pats vėlimo procesas. Panardinkite savo ruošinį į jau paruoštą šiltą vandenį. Tai padės susirišti vilnos gijoms, taip lygiai kaip skalbiant vilnonį megztinį šiltame vandenyje, vilna susivelia.

Kitas žingstis suvelti: lengvai judinkite ruošinį po vandeniu, trindami ir spaudinėdami, kol vilna pradės trauktis aplink ruošinį. Po kelių minučių turėtumėte atpažinti norimą rezultatą.

Papildomas pabaigimo variantas: įkišti muiluotą šlapią gaminį į užrišamą plastikinį maišelį, užrišti jį, ir kojinę energingai patrinti padėjus ant rankšluoščio ar kitokio audinio. Tai taip pat padės suvelti vilną, nelaikant ruošinio pakišto po vandeniu. Arba taip gali dirbti ir keli žmonės prie vieno dubenio.

 

 

Kai kojinė susivėlė pagal pageidavimą, išskalaukite šaltame vandenyje, ir padėkite ant rankšluosčio išdžiūti.
Jeigu vilna apsivėlė aplink visą gaminį, reiškia suvėlėte teisingai. Prakirpkite viršų, ir pašalinkite plastikinį ruošinį, kurį vėl galėsite panaudoti.

 

 

 

DALINTIS

KOMENTUOTI