Medinių apvadų tvirtinimas

12793
Medinių apvadų tvirtinimas
4.3 (85%) 4

Tiek plastikinius, tiek medinius apvadus tvirtinti nėra sudėtinga. Vienintelis skirtumas, kad plastikinių apvadų nereikia supjauti kampų, kas ir yra sudėtingiausias darbas tvirtinant medinius apvadus. Taigi jų tvirtinimą čia ir aprašysime.

Medinių apvadų (pirkdami atkreipkite dėmesį į tiesumą, atrinkite kiekvieną, nes dažnai jie būna išsigaubę)

Staliaus vinių be galvučių

Pjūklelio smulkiais dantimis

Profilio su 90 laipsnių išpjovomis, kitaip bus labai sunku supjauti kampus

Metro, pieštuko, peilio, Skystų vinių

 

Planuokite dėti apvadus nuo vieno kažkurio kampo, vidinio arba išorinio. Paimkite du apvadus ir pasitikrinkite jų tiesumą, planuokite pjauti taip, kad nusipjautų išgaubta plintuso vietą, tačiau ne visada galima to išvengti, nes dažnai būna arba siena nelygi arba apvadas kreivas.

Supjaukite dviejų apvadų galus kampui, tarkim išoriniam. Prisidėkite prie sienos ir pasitikrinkite ar tinka, kartais tenka su peiliu truputį pataisyti nupjautą galą, kad gražiai susivestų.

 

 

 

 

 

Prieš tvirtinant apvadą, tą briauną kuri glausis prie sienos ištepkite klijais, tvirčiau laikysis ir jeigu bus kreiva siena ar apvadas galėsite prispausti.

Kalkite apvadą prie grindų vinutėmis be galvučių, būtinai prikalkite apvado pradžioje, pabaigoje ir kas 50 cm. Stenkitės kalti toje vietoje kur apvadas prie sienos neprisispaudžia.

Jeigu prikalus vis tiek matosi tarpelis tarp sienos ir apvado, toje vietoje apvadą įrimdykite, klijams sustingus apvadas puikiai laikysis.

 

 

 

 

Štai ir viskas, kitą dieną jeigu buvote įrimdę, patraukite. Jeigu apvadai buvo nelakuoti, nulakuokite. Prieš lakuodami užsiklijuokite lipnią juostą ant sienos, kad neišteptumėte. Štai ir viskas.

KOMENTUOTI