Madingiausia 2016 metų spalva

3082
Madingiausia 2016 metų spalva
5 (100%) 1

Paskelbta madingiausia 2016 metų spalva!!!
Tiksliau, net ne viena!

Kasmet Pantone(R)  skelbia metų spalvą, kurią paskui medžioja įvairūs dizaineriai, naujovių ieškotojai ir šiaip smalsuoliai. Metų spalvą vėliau matome interjeruose, produktų pakuotėse, drabužiuose ant podiumo ir gatvėse, ir aišku žymiuose aplinkos kūrėjų soduose.

Pirmą kartą Pantone paskelbė ne metų spalvą, o jų derinį. Tad 2016 metų spalvos – tai rožinio kvarco (Rose Quartz) ir dangaus giedrumo (Serenity) derinys. OMG taip trapu ir jausminga!!!

2016-metu-spalvos

Viskas, užmirštam tą niūrią rudą aplinkui, išlaisvinkit fantaziją ir prisiminkit visas šių spalvų gėles, rašykit, komentuokit, siūlykit, pasidalinkit, planuokit jų derinius, dėkit komentaruose nuotraukas ir prisiminkit, kad štai būtent tokių jau turite!pantone-color-of-the-year-2015-marsala

Klausiate, kokia yra 2015-ųjų metų spalva – ogi prigesinta vyno spalva Marsala:

Na o dabar metas ruoštis romantiškiems 2016-iesiems Hortenzijos sugeba savyje sutalpinti abi spalvas, jau matėm nuotraukoje.

Renkam karščiausius rožinio kvarco ir dangaus žydrynės spalvų augalus, o ypač jų derinius. Rašykite tiesiog komentaruose žemiau, prisekite nuotraukas, jei jų turite.

2016-metų-spalvos

KOMENTUOTI