Lyginimas tinku

0
4685
Lyginimas tinku
2.5 (50%) 2

Lyginimas vyksta ta kryptimi, kuria pridėję pastebėjote nelygumą ir lyginama nuo ten, kur pastebėjote nelygumą iki ten, kur baigiasi. Nereikia lyginti ten, kur nėra įdubimo, taip padarysite dar daugiau bangų.

Nepamirškite žiūrėdami lygumą su vieno ar dviejų m ilgio linijote ją pridėti tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, ir plokštumą lyginti ta kryptimi, kuria pastebėjote išgaubimą.

Kartais norint sieną išlyginti idealiai tenka ją lyginti ir horizontaliai ir vertikaliai, kol neviršija būtinos 2 mm paklaidos.

Lyginimas vyksta ta kryptimi, kuria pridėję pastebėjote nelygumą ir lyginama nuo ten, kur pastebėjote nelygumą iki ten, kur baigiasi. Nereikia lyginti ten, kur nėra įdubimo, taip padarysite dar daugiau bangų. Lubas patartina lyginti remiantis idealiu lyginimu, nes ant jų labiausiai matosi bangų šešėliai ir tai išryškina nelygumus, ypač jei langai iš kelių pusių. Taip lubas išlyginti sunkiausia, tačiau jų plotas mažesnis nei sienų ir, deja, lubų nelygių vietų neužstatysite niekuo, kaip galima padaryti su sienom.

Taigi, tikriausiai Jums pavyko aplyginti sienas ir lubas. Greičiausiai dabar tose vietose atsirado daug duobučių, režių ir pan. Nebijokite, tai ir turi būti. Dabar užlyginkite ir juos to pačiu tinku. Šį kartą padarykite kiek skystesnį, kad lengviau teptūsi ir paimkite glaistyklę, tiesiog plonu sluoksniu patepkite visą anksčiau nutinkuotą plotą. Tačiau tepkite labai plonai, nes svarbiausia, kad užsipildytų duobutės. Nepa tuščia glaistykle per tą pačią vietą perbraukti kelis kartus, kad neliktų kalnelių. Nes tinkui sustingus jį tikrai sunku nugramdyti. Leiskite viskam geria išdžiūti.

P.S. Išplaukite grindis, tikriausiai nemažai prikrito tinko gabalėlių. Tik stenkitės nekelti dulkių ant sienų, kad nereikėtų papildomai gruntuoti.

Štai ir priėjome prie glaistymo. Daug malonesnis etapas.

KOMENTUOTI