Lubų dažymas

13527
Lubų dažymas

Pagalvojote, kad pamiršote gruntavimą? Tikrai ne. Tačiau ypač pradedantiesiems nepatariama gruntuoti paprastu giluminiu gruntu. Kadangi taip nepastebėsite likusių nelygumų.

Jums reikės: Dažų, grunto, vonelės, volelio didelio ir mažo.

Todėl išsirinkite dažus, su kuriais dažysite, būtinai pirkite to pačio gamintojo gruntą.

Pradėkite dažyti nuo lubų. Gerai išmirkykite volą dažuose ir dažykite viena kryptimi visas lubas dideliu voleliu, iš kraštų palikdami 5 cm iki sienų. Dažykite statmenai šviesos šaltiniui. Dažus gerai išvoluokite, kad neliktų dažų pertekliaus ir stambios tekstūros. Dažykite esant tik geram apšvietimui. Naudokite halogeninį šviestuvą su 500W lempute, šviesą nukreipkite šonu į dažomą paviršių. Dažydami sekančią juostą būtinai sugrįžkite per volo plotį ant prieš tai dažytos juostos, kad suvienodintumėte dažus.

Tada paimkite siaurą volelį ir dažykite lubas iki pat kampo. Patariame tais pačiais dažais, siauru voleliu, išdažyti ir sienas iki lubų kampo (jeigu norite padaryti siaurą baltą juostelę nuo lubų, tam, kad vizualiai padidinti kambarį, be to bus lengviau suvesti sienos dažus su lubų dažais skaitykite sienų dažymas).

Nudažę vieną kartą atlikite pasiruošimą prieš antrą dažymą (skaitykite čia). Padarę būtinus pataisymus, dažykite antrą kartą. Palikite išdžiūti ir pereikite prie sienų dažymo.

DALINTIS

KOMENTUOTI