Lietvamzdžių įrengimas šiltnamiui

3640
Lietvamzdžių įrengimas šiltnamiui

Nutekėjimo sistemos ir vandens rezervuarų lietaus vandeniui surinkti įrengimas, yra puikus būdas šiai natūraliai žaliavai išgauti. Vasarą augalai reikalauja daug vandens, taigi išties verta kaupti vandens atsargas.

Nutekėjimo vamzdžių galima įsigyti bet kurioje DIY (pasidaryk pats) parduotuvėje ir jie yra lengvai pjaustomi pjūklu. Taip pat rasite įvairių laikiklių ir jungčių, taigi užsirašykite savo šiltnamio matmenis ir turėkite juos kai vyksite įsigyti dalių nutekėjimo sistemai įrengti. Prisukite laikiklius prie šiltnamio rėmo, kad vamzdis tvirtai laikytūsi, viename vamzdžio gale uždėkite aklę, o kitame pritaisykite laštaką, kuriuo vanduo nubėgtų į rezervuarą.

REIKALINGOS PRIEMONĖS

Nutekėjimo vamzdeliai
Latakas
Vamzdžių laikikliai
Vamzdžių jungtys
Vamzdžio aklė
Pjūklas
Varžtai
Atsuktuvas
Vielos tinklelis


Pagal išmatavimus supjaustykite vamzdį taip, kad tiksliai atitiktų kiekvienos šiltnamio kraštinės ilgį.

Pritvirtinkite laikiklius vienodais intervalais prie rėmo, truputį žemėjančia tvarka, kad vanduo laisvai galėtų tekėti.

Atsargiai uždėkite vamzdį ant laikiklių.

Specialiomis sandariomis vamzdžių jungtimis, sujunkite vamzdžių galus.

Įpilkite į vamzdį vandens, kad išbandytumėte kaip nuteka vanduo, ir ar nėra pratekėjimo vietų.

Lataką nukreipkite į rezervuarą ir uždėkite vielos tinklelį ant viršaus, kad neprikristų lapų.

„Šiltnamių gamintojai dažnai parduoda pagal užsakymą padaromas nutekėjimo sistemos dalis, skirtas jų produktams, ir daugelis šiltnamių yra parduodami kartu su nutekėjimo sistema. Jeigu bandote sutvarkyti savo seną šiltnamį ir žinote, kas yra jo gamintojas, pirmiausia susisiekite su jais, ir išsiaiškinkite ar jie negalėtų parduoti specialiai jūsų šiltnamiui tinkančios nutekėjimo sistemos.“

DALINTIS

2 KOMENTARAI

  1. Ne toks ir paprastas tas lietvamzdziu montavimas, kaip cia paveiksliukai rodo – viskas sandaru turi likt. Vyras bande, pasiskaite, bet pratekejo beveik pro visus sujungimus. Sakiau gal kokio silikono ipurkst ties jungtim?

KOMENTUOTI