Langų dažymas

6323
Langų dažymas
3 (60%) 1

Anksčiau ar vėliau, norisi atsinaujinti ne tik sienas ar grindis, bet ir langus, vienas paprasčiausių yra juos nudažyti.

Anksčiau dažyti langai

Paviršių nuvalykite šarminiu valikliu ir kruopščiai perplaukite vandeniu. Mentele nugremžkite senus atsilupusius dažus arba laką. Nušlifuokite paviršių iki matiškumo ir nuvalykite dulkes. Nugruntuokite tinkamu alkidiniu gruntu. Jei reikia, paviršių galima nuglaistyti, paskui nušlifuoti ir tada gruntuoti alkidiniu gruntu. Nudažykite alkidiniais dažais.

Nauji langai

Gaminant langus pramoniniu būdu, mediniai rėmai paprastai gruntuojami poliuretano dažais, o viršutiniams sluoksniams naudojami alkidiniai, katolitiniai arba poliuretano dažai. Kad dažai gerai sukibtų su paviršiumi, dažomo lango rėmai turi būti sausi. Prieš dažymą medinį paviršių nuvalykite šepetėliu, tinkamu glaistu užglaistykite nelygumus. Nuvalykite dulkes ir nešvarumus. Vietas, kuriose buvo šakelės, padenkite specialia sakus stabdančia priemone. Jei reikia, nuglaistykite paviršių tam skirtu glaistu ir nušlifuokite paviršių. Nuvalykite dulkes. Paviršių nugruntuokite alkidiniu gruntu ir nudažykite alkidiniais dažais.

DALINTIS

KOMENTUOTI