Laminato klojimas

16652
Laminato klojimas
2.9 (57.5%) 8

Laminatą ar parketlentes susidėti gali kiekvienas, tereikia laikytis keletos svarbių taisyklių ir lengvai perprasite šį darbą.

REIKALINGI ĮRANKIAI

REIKALINGOS MEDŽIAGOS:

Laminatas ir paklotas

Pirmiausiai įvertinkite grindų lygumą. Paimkite metro ar ilgesnį tiesų daiktą (gulsčiuką, trapecinę linijuotę) padėliuokite ant grindų įvairiose vietose. Jeigu matosi duobės didesnės kaip 3mm, reikia tas vietas lygini savaime išsilyginančiu mišiniu. Jeigu duobės apie 2-3mm naudokite kuo storesnį paklotą, apie 5mm storio, jeigu duobės mažesnės, naudokite 3 mm paklotą. Grindis gerai išsivalykite nuo nešvarumų, pašalinių išsikišusių dalių, galite ir išsisiurbti.

Paklotą klokite visame paviršiuje, jeigu naudojate ruloninę dangą, tiesiog paklokite, jeigu plokštes, išdėliokite jas šachmatine tvarka. Siūles tarp paklotų patartina užklijuoti lipnia juosta, ypatingai tai patartina naujos statybos patalpose, kadangi iš betono gali išsiskirti drėmė ir iškelti laminatą.

Klojimo kryptį pasirinkite taip, kad lentos būtų statmenai langui, ar kitam šviesos šaltiniui. Pradėkite dėti nuo tolimiausios, ilgiausios sienos. Pradėję dėti, prie sienos padėkite apie 5mm kaiščius.

Sudėkite vieną eilę, padėkite ją prie sienos. Galutine, eilės pjauta lenta, pradėkite kitos eilės dėjimą. Sudėję naują eilę šalia, ją visą uždėkite ant prieš tai sudėtos eilės.

 

 

 

Dėdami laminatą, atminkite palikti nuo visų sienų apie 0,5-1 cm tarpą, nes jis gali judėti (todėl ir vadinamas plaukiojančiu). Tokiu pat principu dedamos ir parketlentės plaukiojančiu būdu ant pakloto.

Paklotos laminuotos grindys

2 KOMENTARAI

  1. Tai tikriausiai pirmas straipsnis, kuriame viskas trumpai ir aiškiai aprašyta. Manau daugeliu žmonių, kuriems kyla tokie klausimai kaip kloti laminuotas grindis? Patogūs įrankiai būtini ar ne? Pasidarė aiškiau, džiugu ir tai, kad viskas yra parodyta ir tie patys įrankiai ir video trumpas. Tikrai džiugu.

KOMENTUOTI