Kalkių pašalinimas nuo lubų

15927
Kalkių pašalinimas nuo lubų

JUMS REIKĖS:

Vidutinio pločio glaistyklės, vandens ir purkštuvo

Pirmiausia nuo lubų reikia nuplauti kalkes, tai paprastas, tačiau būtinas darbas, jo neatlikus prie lubų nelips nei glaistas, nei dažai.

Valymas: geriausia nupukršti, užnešt sluoksniai vandens ant kalkių, visas valomas plotas turi būti šlapias, gali vanduo net lašėti, tada imama apie 20 cm pločio glaistyklė ir gremžiamas plonas kalkių sluoksnis. Taip nuvalomos kalkės. Nereikia jų gremžti iki betono. Nuvalius ploną sluoksnį, paviršių reikia išgruntuoti gerai įsigeriančiu gruntu (galite pasiieškoti specialaus grunto kalkinėms luboms). Gruntuojama su paprastu dažymo voleliu arba paviršius išgruntuojamas purkštuvu, taip, kad neliktu sausų vietų. Gruntui išdžiuvus paviršių perbraukus ranka neturėtų likti baltų dėmių.

Taip pat valomos ir sienos, jei jos dažytos kalkiniais dažais. Paprasčiausias būdas patikrinti – užpilti ant sienos vandens ir pabandyti senus dažus gremžti gramdyklę, jeigu dažai lupasi, deja, reikia nuplauti visas sienas. Nepamirškite nuplovę išgruntuoti.

Nuvalę sienas ir lubas nuplaukite grindis, bus maloniau dirbti toliau.

 

1 komentaras

  1. Atrodo paprastai. Namuose su mama bandėm valyti, mums tai buvo kažkas… nuvalėm vieno kambariuko lubų kampa ir iškvietem i pagalbą smėliuotojus :))

KOMENTUOTI