Kaip išvalyti elektrinį virdulį ?

11424
Kaip išvalyti elektrinį virdulį ?
4.5 (90%) 10

Elektriniai virtualiai yra daugelio žmonių kasdienybės dalis. Juk neįsivaizduojame ryto be kavos arba arbatos puodelio. Tiesa, norint, kad prietaisas jums kuo ilgiau tarnautų – reikia juo rūpintis. Paprasti patarimai padės paprastu virduliu naudotis ne vieną dešimtmetį. Kaip išvalyti elektrinį virdulį ?

Elektriniai virtualiai yra daugelio žmonių kasdienybės dalis. Juk neįsivaizduojame ryto be kavos arba arbatos puodelio. Tiesa, norint, kad prietaisas jums kuo ilgiau tarnautų – reikia juo rūpintis. Paprasti patarimai padės paprastu viduliu naudotis ne vieną dešimtmetį.

  1. Kalkes galima pašalinti ne tik pasinaudojus specialiomis priemonėmis, tačiau paprasčiausiai pavirinus sodą. Įdėkite jos į virdulį, įpilkite vandens ir įjunkite virdulį. Pavirinkite kelis kartus. Vėliau paprasčiausiai gautą tirpalą išpilkite.
  2. Lygiai taip pat pavirinti rekomenduojama ir actą, kadangi pastarasis ne tik pašalins kalkes, tačiau taip pat ir išblizgins spiralę. Tiesa, actas turi ne visada malonų kvapą, o jam panaikinti gali reikėti šiek tiek laiko.
  3. Jei turimas elektrinis virdulys yra blizgus – jį nuvalyti rekomenduojama su acto ir sodos tirpalu. Pastarasis ilgai bus blizgus.
  4. Virdulio vidų taip pat galite išvalyti su koka kolos gėrimu. Jį taip pat rekomenduojama užvirti prietaise. Pastarasis pašalins tiek kalkes, tiek kitus nešvarumus.
  5. Kuomet planuosite pirkti virdulį – rekomenduojame pasirinkti tokį, kuris yra A+++ klasės. Taip pastarasis bus ir ekonomiškas, tačiau tuo pačiu ir kokybiškesnis. Tai reiškia, kad spiralė kur kas rečiau kalkės.
  6. Citrinos rūgštis yra priemonė, kuri naudojama tiek virdulio vidaus valymui, tiek išorei. Galite paprasčiausiai perpjauti citriną per pusę ir jas valyti prietaisą. Rezultatai jus tikrai nustebins.
  7. Žiūrėkite kad ant kaitimo elementų neužlašėtų vandens. Tuo pačiu nedėkite šlapio prietaiso ant elektrinio šildytuvo. Taip jis gali perdegti ir virdulys bus nebesutaisomas.
  8. Druska taip pat naudinga siekiant išvalyti virdulį. Paprasčiausiai rūpios druskos uždėkite ant kempinėlės ir ja valykite daiktą. Gražiai pašalinti galima tiek viduje, tiek išorėje esančius nešvarumus. Žinoma, nepersistenkite trindami, kad nesugadintumėte paviršiaus.
  9. Smulkias vietas galima išvalyti pasitelkus ausų krapštukus. Pamirkykite juos tam tikrame tirpale, kuriuo planuojate pašalinti nešvarumus ir valykite komplikuotas vietas.
  10. Nerekomenduojama elektrinio virdulio laikyti prie radiatorių ar kitų daiktų, kurie greitai įšylą. Jei norite kad daiktas jums tarnautų ilgai – paskirkite konkrečiai vietelę tik jam. Geriau nekilnoti iš vienos vietos į kitą.

Elektrinis virdulys, tinkamai prižiūrimas, gali būti naudojamas net ilgiau nei gerą dešimtmetį. Paprasčiausiai skirkite jam bent valandą per mėnesį.

DALINTIS

KOMENTUOTI