Gėlės iš tampomo popieriaus

16200
Gėlės iš tampomo popieriaus
4.4 (88%) 10

Gėlės iš tampomo popieriaus. Jums reikės:
TAMPOMO POPIERIAUS.
ŽIRKLIŲ.
KLIJŲ.
BLIZGUČIŲ.
MEDINIŲ LAZDELIŲ.

Gaminimo eiga:
1 žingsnis: pirmiausia Jums reikia sukarpyti tampomą popierių tam tikro ilgio juostelėmis. Žinoma, jas galima koreguoti pagal poreikį. Nuo juostelės dydžio ir priklauso, kokias gėles gausite (kokio dydžio). Rekomenduotina 10 x 3 cm.
2 žingsnis: iš juostelių iškirpkite gėlių žiedlapius. Jie turėtų būti pailgi (viskas priklauso nuo jūsų juostelių). Video, kurį galite pamatyti apačioje, tiksliai parodyta, kaip atrodo minimos juostelės. Tiesa, labai svarbu, kad jos būtų skirtingo dydžio. Taip bus galima sukurti kuo natūralesnę gėlę.
3 žingsnis: naudojant paprasčiausią pieštuką – pabandykite sukurti sulenktų gėlių iliuziją. Tiesiog vertikaliai žiedo įdėkite pieštuką ir kelis kartus perbraukite pirštais. Taip įtvirtinsite žiedlapio sulinkimą.
4 žingsnis: kuomet paruošite visus žiedlapius – laikas pradėti daryti gėles iš žiedų. Čia jau viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir kaip pavyks tinkamai sudėlioti žiedlapius, kad gautumėte gražų rožės žiedelį. Visus žiedlapius dėkite sukamaisiais judesiais. Viduriukas turi būti labiausiai suglaustas, o vėliau žiedai po truputį turi vis labiau platėti, kad būtų galima gauti gražų žiedelį.
5 žingsnis: viduryje turi būti mažesni lapeliai, o kuo labiau judėsite į išorę – tuo lapeliai turi vis labiau didėti.
6 žingsnis: galiausiai, kai jau visiškai susuksite žiedą, tuomet ateis laikas pririšti kotelį. Šiuo atveju yra daug pasirinkimų, kaip viską galima padaryti, tačiau paprasčiausias – priklijuoti su klijais. Tiesa, reikalingas ir kotelio dekoravimas. Jį galima guašu nudažyti žaliais dažais arba su žaliu tampomu popieriumi apvynioti aplink pagaliuką. Vėlgi, žalia spalva nėra būtinybė, tai vienas iš patrauklių variantų.
7 žingsnis: iš žalio tampomo popieriaus tiesiog iškirpkite gėlių lapelius. Juos paglamžykite rankomis. Vėliau priklijuokite klijais prie kotelio ir taip jūsų gėlė turės ir lapelius.

Viskas, jūsų tampomo popieriaus gėlytė labai paprastai yra visiškai baigta. Tiesa, jeigu norite, galite apipurkšti kokiais nors blizgučiais. Atrodys tikrai labai gražiai, tik jeigu norite ir skoningos gėlės – su blizgučiais nepersistenkite.

DALINTIS

KOMENTUOTI