Gėlė plaukams

3822
Gėlė plaukams
5 (100%) 1

Pabandykite vieną kartą pasigaminti, ir tikrai negalėsite liautis gaminę. Tai tradicinis japonų lankstymo būdas, gaminant papuošalus iš mažų šilko atraižų.

Iš pirmo žvilgsnio pasigaminti tokį papuošalą gali atrodyti komplikuota, tačiau naudojantis instrukcijomis tai nėra sudėtinga. Be to tai yra linksma ir ydomu, prie kiekvieno naujo drabužio priderinti tinkamą papuošalą.

Jūs galite pasidaryti kokio norite dydžio ir spalvų, galite tai nešioti kaip papuošalą plaukuose, ar sagę ant drabužių, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.

REIKALINGOS PRIEMONĖS

Medžiaga (šiuo atveju šilkas)
Ruletė
Žirklės
Adatėlės
Adata ir siūlas
Supermoment klijai (galite naudoti ir kitus medžiagą stipriai klijuojančius klijus)
Saga(Galite anudoti bet kokią sagą, bet kokio dydžio)
Plaukų segtukas
Papildomi papuošimai pagal Jūsų skonį.


 

Pirmiausia sukarpykime medžiagą kvadratėliais. Dydis ir skaičius priklauso nuo to kaip didelė turi būti gėlė. Šiai gėlei naudosime 8×8 cm dydžio iškarpas, ir tokių bus 14 vienetų. Žinoma kuo mažesnės iškarpos tuo mažesnė gėlė. Galutinis šios gėlės skermuo bus apie 10cm.

Prieš kirpdami, ant medžiagos susibraižykite linijas, nes kvadratas turi būti taisyklingas, su stačiais kampais ir vienodo ilgio linijomis, kitai nieko nesigaus.

 

 

Tai tikrai nesunku. Stenkitės kad sulankstymai būtų kuo tikslesni. Pirmiausiai išlyginkite iškarpas lygintuvu. Pirmiausiai perlenkite iškarpą, suformuodami trikampį. Stipriai užspauskite.

 

 

ANTRAS LENKIMAS
Dar kartą perlenkite trikampį, suformuodami mažesnį trikampį, suspauskite tai.

TREČIAS LENKIMAS

Ir dar kartą perlenkite trikampį, suformuodami dar mažesnį.

KETVIRTAS LENKIMAS

Laikykite trikampį už viršaus, atlenkite kitus kampus nuo krašto, sulenkite juos vienodai, nes taip ir atrodys Jūsų gėlės lapelis. Sulankstytą taip lapelį perdurkite adatėle, kad neišsivyniotų. Taip sulankstykite visus lapelius. Stenkitės, kad jie visi būtų vienodi. (taip pat galite daryti kas antrą lapelį didesnį ar mažesnį.)

 

 

 

 

 

 

Kai pagaliau padarėte visus lapelius, apačias reikia nukirpti. Jeigu to nepadarysite, viduryje turėsite per daug medžiagos, ir bus sunku suformuoti reikiamą gėlės formą.

 

 

 

 

 

Dabar susiūkite viską kartu, palikite ilgesnį siūlo galą, ir stebėkite kad visi lapeliai būtų nukreipti į vieną pusę. Kai susiuvote viską kartu, gerai įveržkite, kad susidarytų apvali gėlė. Siūlą gerai prisiūkite, kad ateityje nenutrūktų ir neiširtų gėlė.

 

 

 

 

Sutvarkykite lapelius, kad visi atrodytų gražiai ir tvarkingai. Gėlės blogojoje pusėje reikia uždengti skylę. Tam išsikirpkite apvalų medžiagos gabalėlį, užtepkite klijais ir priklijuokite.

 

 

 

 

Gerosios pusės klijavimas Atverskite gėlę gerąja puse į save. centrą ištepkite klijais. Skylę esančią gėlės viduryje pripildykite klijais. Paimkite savo jau paruoštą sagą ištepkite klijais ir prispauskite prie gėlės centro, stebėkite kad klijai neišsiplėstu, ir kad saga uždengtų visą skylę.

 

 

 

 

 

Priklijuokite segtuką. Pabaigai tiesiog blogojoje pusėje priklijuokite savo mėgstamą segtuką, ar bet kokį kitą prisegimo elementą.

 

 

 

 

 

KOMENTUOTI