GKP gamyklinių siūlių užtaisymas tinkleliu

10140
GKP gamyklinių siūlių užtaisymas tinkleliu
4.5 (90%) 2

Tai vienas svarbiausių etapų ruošiant gipso kartono plokštes glaistymui, nuo to ar gerai bus užtaisytos siūlės priklauso ir trūkimo galimybė. Juk niekas nepageidauja matyti trūkių ant dažytų sienų. Šiam etapui nepagailėkite savo laiko ir pastangų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Plačios glaistyklės (apie 35cm)
Siauros glaistyklės (apie 8cm)
Tinkliuko, popierinės juostos,stiklo audinio juostos
Glaisto siūlėms (Uniflot, ProTak, IgisT ar pan.)


 

 

I etapas

Užklijuokite tinkliuką lipnia puse ant gamyklinės siūlės per visą ilgį be sudūrimų. Jeigu matote, kad siūlei neužteks tinkliuko, pradėkite naują rulonėlį. Tinkliuką dėkite taip, kad neišeitų iš gamyklinės siūlės pločio.

II etapas

Užsimaišykite nedidelį kiekį glaisto, arba naudokite jau paruoštą. Su glaistyklėmis atidžiai pripildykite visus tinkliuko tarpus. Plačia glaistykle nubraukite glaisto perteklių. Palikite sustingti.

III etapas

Pasidarykite vėl siūlių glaisto ir su plačia glaistykle užlyginkite visą siūę. Glaistykle vieną kartą užtepkite glaisto storu sluoksniu, antru braukimu glaistyklę laikykite stačiai ir nubraukite glaisto perteklių. Tada pridėkite švarią glaistyklę ir patikrinkite ar neliko duobės, jeigu reikia tepkite dar kartą, kol siūlė taps vientisu paviršiumi su plokšte.

P.S. Sienų ir lubų kampus, jeigu matosi plyšiai didesni nei 2mm užpildykite siūlių glaistu, jeigu mažesni nei 2mm, vėliau užtepsite akrilu. Į kampus galite taip pat dėti tinkliuką, kurį užglaistykite siūlių glaistu (taip suformuosite gražesnį kampą). Tačiau tai nėra būtina.

P.S. Tuo pačiu glaistu užtepkite varžtų galvutes, stebėkite, kad varžtai nebūtų išlindę, jeigu reikia prisukite atsuktuvu.

DALINTIS

KOMENTUOTI