Elektrinis grindų šildymas-kilimėlis

7853
Elektrinis grindų šildymas-kilimėlis
2.4 (48.89%) 9

Įrengti Devimat™ šildomų grindų kilimėlį yra lengva ir patiems. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad visus elektros sujungimus privalo atlikti kvalifikuotas elektrikas.

Žemiau paeiliui pateikta įrengimo procedūra, kiek tik įmanoma palengvinanti jūsų užduotį.

1 žingsnis
Pirma išmatuokite plotą, kuriame norite įrengti grindų šildymą. Taip galėsite nustatyti, kokio dydžio Devimat™ jums prireiks. Visada pasirinkite kiek mažesnį už grindų plotą Devimat™ komplektą.

 

 

 

 

2 žingsnis
Prieš nuimdami unitazą, pažymėkite jo padėtį. Jums nereiks pastatyti unitazo ant kilimėlio, ir nereikės jo pragręžti.

 

 

 

3 žingsnis

Išpjaukite 10 mm pločio griovelį nuo termostato grindyse ir sienoje, ir apie 1 mm griovelį grindyse. Jis skirtas jutikliui ir vamzdeliui. Įklijuokite jutiklio dengiamąjį vamzdelį į griovelį ir užsandarinkite vamzdžio galą lipnia juosta. Kai darbai bus baigti į vamzdelį reikės įkišti jutiklį, todėl vamzdelio diametras turi būti pakankamas jutikliui įkišti, be to jutiklis, vyniojant kilimėlį turi atsidurti per vidurį tarp dviejų kilimėlio vijų. Kitas galas jutiklio turi būti nuvestas į tą vietą kur bus sumontuotas reguliatorius. Ten taip pat turi buti privestas ir kilimėlio laidas, bei el.srovės laidas.

 

 

 

 

 

 

4 žingsnis
Prieš klodami prisiklijuojantį kilimėlį patikrinkite, ar jūsų grindys švarios ir sausos, ar uždėtas gruntas, jeigu tai reikalinga. Jei kilimėlis buvo patikrintas,  jį galima išvynioti ir pakloti ant grindų.

5 žingsnis
Išvyniokite kilimėlį. Pasiekus galą, tiesiog nupjaukite tinklelį, pasukite kilimėlį ir paklokite sekančią eilę šalia pirmosios. Griežtai draudžiama nupjauti raudonąjį šildymo kabelį. Kilimėlis gali atlaikyti 3-5 koregavimus, jeigu jūs neprispausite kilimėlio prie grindų.

 

 

 

 

 

 

 

6 žingsnis
Kai jau esate patenkinti rezultatu, prispauskite kilimėlį prie grindų. Dabar Devimat™ tvirtai prisitvirtins prie paviršiaus.

 

 

 

 

 

7 žingsnis
Padenkite vienu sluoksniu elastingais plytelių klijais/išlyginančio komponento ir leiskite išdžiūti prieš klojant plytelėmis arba padenkite elastingais plytelių klijais ir plytelėmis vienu metu. Visuomet naudokite elastingus plytelių klijus  ir skiedinį.

 

 

 

 

 

 

 

8 žingsnis
Užklijuokite plyteles ir leiskite grindims džiūti dvi savaites, prieš įjungiant šilumą.

 

 

KOMENTUOTI