Kaip valyti akrilines dušo kabinas,vonias

4884
Kaip valyti akrilines dušo kabinas,vonias

Akrilinio dušo valymas yra visiškai kitoks negu stiklinio ar keraminio. Reikėtų šį tą žinoti apie dušo kabinos priežiūrą.

Apsauga

Akrilinio dušo aptvara greitai braižosi, ir yra linkusi į kieto vandens dėmes. Jei jūsų gyvenamoje vietovėje yra kietas vanduo, būtų pravartu naudoti vandens minkštiklį. Taip pat, stenkitės, kad aptvara visada būtų sausa, taigi po naudojimo ją reikėtų nuvalyti sausu rankšluosčiu.

Ką daryti ir ko nedaryti…

Pirmiausia, nenaudokite rūgštinių valymo priemonių, tokių kaip ‚Lime Away‘ arba ‚KLR‘. Rūgštis gali stipriai pažeisti akrilą. Taip pat nenaudokite acto. Nenaudokite ir šveitimo priemonių bei amoniako.

Nadokite švelnų universalų valiklį, kurio sudėtyje nėra nei vieno iš viršuje išvardintų ingredientų. Kad įsitikintumėte, visada perskaitykite informacinį lapelį. Yra keletas valiklių, skirtų specialiai akrilinėms dušo kabinoms valyti, arba galima patarimo kreiptis į patį gamintoją. Jei dėmės nepasiduoda, bandykite patrinti šlapiu skudurėliu, užpylę kepimo sodos. Visada nuplaukite švariu vandeniu ar nuvalykite sausu rankšluosčiu.

KOMENTUOTI