Drėgmės surinkėjai: tobuliems namams, kuriuose gera būti

1492
Drėgmės surinkėjai: tobuliems namams, kuriuose gera būti

Nemalonus drėgmės pojūtis sukelia ne tik fizinį, tačiau ir psichologinį diskomfortą. Akivaizdu, kad tinkamas namų mikroklimatas gali garantuoti ir kur kas geresnę gyvenimo kokybę, tad jeigu remontuojant namus arba jau baigus darbus jaučiate, kad patalpoje nemaloniai tvyro drėgmė – tokiu atveju drėgmės surinkėjų nuoma Kaune yra būtinas pasirinkimas kiekvienam, kuris nori pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Drėgmė namuose gali sukelti nesibaigiančias peršalimo ligas, skatinti pelėsio atsiradimą, sukelti alergijas, kurios pasireiškia tiek čiauduliu, tiek odos bėrimais, skatina pelėsio atsiradimą, drėgnuose namuose jaučiamas diskomfortas, žmogui sunku susikaupti, sunku atsipalaiduoti bei miegoti. Akivaizdu, kad tokia, iš pirmo žvilgsnio smulkmena, kaip drėgmė – turi labai daug neigiamų veiksnių.

Drėgmės surinkėjai gali padėti išspręsti šias namuose tvyrančias problemas:

  • Remonto metu surenkama drėgmė, kuri gali sugadinti atliekamus darbus: remontuojant grindis, lubas, sienas, glaistant, dažant ir panašiai.
  • Drėgmės surinkėjas taip pat naudojamas siekiant suaktyvinti statybinių medžiagų džiuvimo procesus.
  • Naujos statybos būstuose dažnai kaupiasi kondensatas ant langų stiklo, tad su surinkėjais pavyks jį panaikinti ir estetiškai paruošti patalpas apžiūroms.
  • Jeigu patalpoje plečiasi pelėsis – tokiu atveju drėgmės surinkėjas yra būtinas.
  • Po užpylimų bei kitų incidentų reikalingas drėgmės surinkėjas, kuris gali padėti greitai bei efektyviai atstatyti patalpų funkcionalumą.

Surinkėjai plačiai naudojami skirtingos paskirties pastatuose: pradedant naujos arba senos statybos namais, garažais, sandėliukais, palėpėmis, biurais, treniruočių salėmis, gamyklomis ir bet kuriose kitose patalpose, kur būtina rinkti perteklinę drėgmę, kuri gadina estetiką ir kelia jutiminį diskomfortą. Įrangos veikimo principas labai elementarus, tad nereikės skirti laiko pajungimui ar funkcijų įsisavinimui. Įranga veikia kondensaciniu principu su šilumos sugrąžinimu. Tokiu atveju patalpose pašalinama perteklinė drėgmė ir gaunama šiluma sušildo patalpas, suteikia joms jaukumo. Perteklinis vanduo gali būti laikomas bakelyje, kuris reguliariai išpilamas arba per sujungtą šlangą šalinamas į konkrečią vietą. Įranga veikia pilnai automatizuotai, tad nereikalinga žmogaus priežiūra bei įsikišimas.

Papildomas privalumas, kad automatizuota įranga reikalauja mažai energijos, tad galite jaustis ramus, kad nepermokėsite už elektrą. Kadangi įranga yra lengva – nesunkiai perkelsite iš vienos patalpos į kitą be specialistų pagalbos.

Nuostabaus drėgmės surinkėjo pirikimas dažniausiai būna nepraktiškas pasirinkimas, kadangi tokia įranga dažniausiai reikalinga tik laikinai, kol yra išsprendžiama  tam tikra problema. Tokiu atveju investuoti didelius pinigus į įrangą paprasčiausiai neverta, kadangi investicija neatsipirks. Pigesnis ir dažnai patogesnis pasirinkimas yra nuoma, kuri suteikia galimybę savo rankose turėti įrangą tiek laiko, kiek reikia, kol problema galiausiai bus pilna išspręsta. Nuomojantis taip pat galite jaustis visiškai ramus, kad gausite puikios kokybės įranga, kuri veiks ir iškilus kokiems nors nesklandumas  tai nebus Jūsų atsakomybė. Natūralu, kad nuoma daugeliu atveju tampa kur kas patrauklesnė galimybė padėsianti išspręsti per didelės drėgmės problemą patalpose. Kartu su įranga jausite ir tokias papildomas paslaugas, kaip jas jos atvežimas iki vietos, montavimas ir pajungimas, kad žmogui nereikėtų niekuo rūpintis ir tik laukti norimo rezultato.

Kadangi rinkoje galima rasti labai daug įvairiausių nuomos galimybių – rekomenduojame pasitarti su konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks labiausiai tinkamas rekomendacijas. Nuo mažesnių ir ne tokių galingų įrangų, iki kur kas didesnių, kurios sėkmingai surenka drėgmę net ir labai didelėse patalpose.

Drėgmė yra ne tik juntama, tačiau ir matoma. Panaikinus jos perteklių pavyks sukurti kur kas jaukesnę ir patrauklesnę aplinką, kurioje žmogus jausis puikiai, o namai tarnaus ilgiau.

Drėgmės surinkėjus ir oro šildytuvus rasite: https://dregmessalinimas.lt

DALINTIS

KOMENTUOTI