Kaip pasidaryti dirbtinį akmenį

8711
Kaip pasidaryti dirbtinį akmenį
3.7 (73.33%) 3

Pasigaminkime savo kiemui dirbtinius akmenis.
Koks tikslas? Visų pirma tai smagus laiko praleidimas, akmeny pasigaminsite Jums reikiamo dydžio ir formos, Lengvai galėsite pernešti iš vienos vietos į kitą.

Taigi pradedame.

Priklausomai nuo akmens dydžio Jums reikės:
Kartono ir dėžės
Bet kokio popieriaus vidui užpildyti
Paprastos lanksčios vielos
Ir žinoma betono mišinio, vandens ir glaistymo įrankių.

Galvojate ar sugebėsite iš kartono ir dėžės sukurti reikiamą formą? Neabejokite, suklijuokite kartoną ant dėžės popieriniais klijais, palikite sustingti, tikrai niekur nereikia skubėti.

 

Kaip matote ruošinys paruoštas, tarpai užpildomi popieriumi. Jeigu turite po ranka galite įpurkšti į vidų montažinių putų, tik nedaug, kad sutvirtėtų vidus. Tačiau jeigu neturite, nesukite galvos.

 

Po to kai pakankamai popieriaus prikišome, ir priprškėme putų, viską apvyniojame viela, vyniojame kelis kartus įvairiomis kryptimis, tai bus kaip cemento surišimas ir stipriau laikys.

 

Naudodami gamintojo nurodymus, pasiruoškite mišinį. Vieniems pasiruošti reikia smėlio, vandens, kiti maišomi tiesiog su vandeniu. Galite mišiny gaminti iš cemento, kvarcinio smėlio ir vandens.

 

Naudodami glaistyklę užnešame sluoksnį paruošto mišinio ant mūsų dirbtinio akmens. Paskirstykite tolygai ant viso paviršiaus, nevartykite akmens, apstingus, apverskite ir užtepkite dar vieną sluosnį iš visų pusių. Palikite sustingti.

 

Palikite nakčiai pilnai sustingti. Užtepkite dar kartą nepatinkančias vietas, duobeles ir pan. Galite į mišinį įdėti šiek tiek spalvos miltelių norėdami išgauti atspalvį.  Eksperimentuokite ir sukursite puikų dirbtinį akmenį kuris papuoš Jūsų aplinką. Prašome palikti savo atsiliepimus ir pastebėjimus čia, kaip sekėsi, gal gavosi dar geriau.

KOMENTUOTI