Kaip išplanuoti didelę svetainę ?

5640
Kaip išplanuoti didelę svetainę ?
5 (100%) 2

Dabar tapo labai populiaru didelę erdvę padalinti į dvi dalis. Kai kambarys yra labia didelis, dažnai lieka daug nepanaudotos erdvės. Taigi yra labia svarbu ją tinkamai išnaudoti, ypač jei jūsų bute ar name nėra daug kambarių. Didelį kambarį galite padalinti į dvi dalis. Vieną dalį galite paversti poilsio kambariu, arba netgi, pavyzdžiui, valgomuoju.

Dabar, kadangi nusprendėte kambarį perskirti, sekantis klausimas yra, kaip tai padaryti. Geriausia yra pastatyti specialią skiriamają sienelę. Taip pat galima patiems pasidaryti širmą. Knygų lentynos, yra dar vienas puikus sprendimas, tačiau pirmiausia reikia turėti daug knygų.

Jeigu norite kažko įdomesnio, galite pastatyti keletą netikrų medžių ir taip padalinti erdvę. Jie taip pat suteiks kambariui natūralumo. Taip pat galima nusipirkti dvipusę lentyną. Ji turėtų turėti keletą lentynėlių. Šias lentynėles galėtumėte dekoruoti įvairiais paveikslais, žvakėmis, gėlių vazomis, ir pan.

Norėdami dalį svetainės paversti valgomuoju, galite toje pusėje lentynoje sudėti lėkštes ir kitus indus, reikalingus pietų stalui. Kitas būdas yra pietų stalą padėti vienoje pusėje, o sofą pastatyti kitoje, atsukant jos nugarą į stalą.

Permatoma širma galėtų netgi papuošti kambarį. Nerta užuolaida iki žemės taip pat atrodytų labai gražiai. Tiesiog pasirinkite tokią užuolaidos spalvą, kuri papildytų kambario koloritą.

Spendžiant, kokiu būdu padalinti kambarį, galima rinktis iš daugybės variantų. Priešingai nei anksčiau, dabar kiekvienas gali rinktis pagal savo skonį ir poreikius, ir įsigyti išties šiuolaikišką ir stilingą kambario pertvarą. Jos atlieka daugiau dekoratyvinę funkciją.

KOMENTUOTI