Kaip paruošti savo namus pardavimui

2105
Kaip paruošti savo namus pardavimui

Daugelis mūsų labai skuba parduoti savo namus ir už kuo didesnę kainą.  Kai kuriems pasiseka, tačiau kitiems tenka nusivilti. Nekilnojamojo turto agentai nėra vieninteliai dėl to kalti. Daug kad priklauso ir nuo pačių šeimininkų.  Prieš parduodami savo namus, turite tai gerai apgalvoti ir imtis atitinkamų veiksmų.  Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį :

Atsiribojimas:

Namas, kuriame gyvenate, yra jūsų gyvenimo dalis. Tai vieta, prie kurios esate emociškai prisirišę. Stenkitės visas emocijas atidėti į šalį. Būkite pasirengę savo namą laikyti parduodamu produktu.

Nuasmeninimas:

Pabandykite save įsivaizduoti pirkėjo vietoje ir suprasite, kad jūsų šeimos nuotraukos, asmeniniai daiktai bei šeimos relikvijos tikrai nepadės parduoti namą. Patartina pasirūpinti, kad tokių daiktų nebūtų.

Tvarkymas:

Dažnai pastebima, kad įvairūs nereikalingi daiktai užima daug vietos namuose. Jei jų nenaudojate ilgą laiką, vadinasi pats laikas juos išmesti. Net ir kiekvieną dieną naudojamus daiktus geriau sudėti į dėžę, kad pirkėjui patalpos atrodytų kuo erdvesnės.

Valymas:

Idealiai švari ir neperkrauta daiktais virtuvė išties pirkėjui gali padaryti įspūdį. Kiekvienam malonu būti namuose, kurie yra švarūs ir tvarkingi.

Jaukumo kūrimas:

Niekam nepatiks kambarys, kuris yra perpildytas baldais. Kiekvienas kambarys turėtų atrodyti kuo erdvesnis, todėl patartina mažiau reikalingus baldus išnešti į atskirą kambarį.

Smulkūs remonto darbai:

Įtrūkę grindų plytelės, skylė sienoje, neužsidarantys stalčiai virtuvėje ar kituose kambariuose, sunkiai darinėjamos durys, yra darbai, kuriais reikėtų pasirūpinti.

Namo vidus:

Būtinai reikėtų išvalyti langus iš abiejų pusių, išdulkinti baldus, išvalyti šaldytuvą bei išplauti grindis. Pasirūpinkite oro gaivikliu. Nepamirškite išblizginti vonios kambario.

Namo išorė:

Namo išorė byloja apie tai, ar verta apžiūrėti namo vidų. Įsitikinkite, kad jūsų pievelė, medžiai ir kiti augalai yra gerai prižiūrėti ir gėlynai išravėti. Jei turite galimybę, paleiskite laistymo įrenginį. Nuplauti takeliai ir sudrėkinti augalai maloniai atnaujins aplinką.
Apžiūra:

Apžiūrėkite savo namą iš išorės. Ar jis atrodo šiltai ir jaukiai? Jei taip, užeikite į vidų. Ar namuose jaučiamas koks nors kvapas? Ne? Puikiai padirbėjote.

KOMENTUOTI